NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odrzucone rozliczenie
Autor Wiadomość
Dzidzia2526 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 23, 2020 5:32 pm   Odrzucone rozliczenie

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy, wydaje mi się że wstawiam temat w dobrym miejscu.
Sprawa wygląda tak że rozliczałem się z kilku lat z Holandii, większość już zapłaciłem został mi tylko 1 rok ale nie o tym tutaj mowa. Ostatnio przyszedł mi list z belastingu w którym napisane jest ze mam im zapłacić ok 600 euro za rok za który już zapłaciłem zwrot. Okazało się że odrzucili moje rozliczenie i po konsultacji wychodzi na to że nie otrzymali mojego PITU 0 z Polski. Boję się że może to się stać z innymi latami. I tu moje pytanie czy da się jakoś od tej decyzji odwołać i dosłać im jeszcze raz ten PIT. Ewentualnie czy ktoś zna osobę która zajmuje się takimi przypadkami bo nie ukrywam dla mnie to jest tragedia. Pozdrawiam. :088: :088:
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Mar 25, 2020 7:46 pm   

Jeśli urząd skarbowy wystawia decyzję w jakiejś sprawie to zawsze daje możliwość odwołania do konkretnej daty. Jeśli w piśmie, które otrzymałeś jest wskazana data na odwołanie i jeszcze nie minęła, to czemu by nie skorzystac. Tym bardziej, że chca, abyś ponownie zapłacił.
Znajdź porządne biuro, które na codzien rozlicza podatki i może Ci pomóc w odwołaniu się. :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group