NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vlaardingen-Pies-Podatek
Autor Wiadomość
adziadek 
Poczatkujacy
adziadek

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 25
  Wysłany: Pią Maj 21, 2010 4:36 pm   kupki

Ja jednak wolę płacic ,bo przypadki chodzą po ludziach... Mam pytanko,co jezeli wyjde z pieskim na dwór ,a do parku mam kawałek ,no i piesek zrobi kupke(bo sikac chyba moze wszedzie?) pod blokiem ,na chodniczku,wiec biore ,,podarunek,, i...czy są jakies specjalne pojemniki na psie odchody? jezeli tak to jak wygladaja??? Czy zwykly woreczek foliowy nadaje sie jako ,,torebka na balast,,?
_________________
2192
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 5:11 pm   

adziadek, zerknij w tym temacie

http://forum.niedziela.nl...aa12a1c95079fd8
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Maj 21, 2010 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 5:28 pm   

dikileiden napisał/a:
nie to nie ten typ co nie sprząta - bo i sprząta , a jak jesteście tacy mądrzy to popytajcie samych Holendrów ilu z nich na dziesięciu płaci podatek za psa. Dzień w dzień spotykam się w parkach lub nad morzem z ludzmi z psami i wiem jak jest z podatkiem , jaki procent właścicieli psów płaci. A wy najmądrzejsi Polacy , rozmawiajcie z ludzmi co myślą o Polakach wieśniakach którzy przenoszą swoją wiochę do Holandii i szokują swoją ''kulturą'' ten kraj. 80 % Polaków w Holandii to wieśniaki , co to myślą że są u siebie w zagrodzie. Nie obrażając nikogo ale spójżcie na siebie i swoje zachowanie , nie róbcie więcej wiochy!!!


Norma, "inni tego nie robia, to ja tez nie bede!". I Ty NAS od wiesniakow wyzywasz?

A Ty sie niby do tcyh 20% zaliczasz :lol:
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 1:36 am   

dikileiden, słoma ci chłopaku z butów wystaje. Jeżeli już piszesz o Polakach i robieniu wiochy, to piszesz właśnie o takich jak ty. Skoro są podatki, to się je płaci, czy to za mieszkanie, czy za auto, czy właśnie za psa. I sory, ale nie wierzę, że spotkani Holendrzy na spacerze z psami, mówią ci, my nie płacimy podatków, nie płać pan też, nie ta mentalność.
 
 
dikileiden 
Poczatkujacy
diki

Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 35
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 1:57 am   


post edytowany
nie na temat
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Maj 22, 2010 11:51 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 2:45 am   

Rozwalasz mi konstrukcję panie miastowy :043: Lepszego błazna dawno nie widziałem, w cyrku pracujesz?? Niejeden "wsiok" jak to nazywasz, ma większą kulturę osobistą niż ty, akurat u ciebie jest ona zerowa. Powtórzę jeszcze raz, słoma z butów ci wystaje.
Ostatnio zmieniony przez Mucha_75 Sob Maj 22, 2010 2:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 11:25 am   

dikileiden napisał/a:
Mam to szczęście że urodziłem się w Krakowie --wsioki.


wieśniactwo to nie kwestia pochodzenia, a stan umysłu :)
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
dikileiden 
Poczatkujacy
diki

Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 35
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 11:37 am   

post nie na temat
zanim napiszesz nastepnym razem na forum znow cos tak madrego
zastanow sie dwa razy ,czy warto
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Maj 22, 2010 11:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
iwa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 19
Skąd: Helmond
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 11:21 am   

To chyba zależy e jakiej miejscowości mieszkasz, ja płacę 54 , i wielkość psa nie ma znaczenia. Pozdrawiam przyjemnej zabawy z pupile :039:
_________________
Kocha i szalej - nie pytaj co dalej!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group