NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Roermond firmia Dedert ijs
Autor Wiadomość
mala30201
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 1
  Wysłany: Nie Sty 27, 2013 2:56 pm   Roermond firmia Dedert ijs

szukam ludzi kturzy pracowali w firmie w Roermond w firmie Dedert ijs jakie sa faktycznie warunki pracy poniewaz wyjezdzamy tam do pakowania lodów prosimy o pilny kontakt gg 2139674
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lut 14, 2013 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PRZEMCIOmax
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 6:58 pm   

nie polecam, pracowalam z mezem, wytrzymalismy kilka dni poniewaz polskie liniowe ktore traktuja ludzi jak sz...., przerwy sa tylko wtedy kiedy one sobie chca, czlowiek nie zdarzy zjesc ani napic sie kawy, tempo pracy jak na akord, Turecki wlasciciel stoi na pieterku i patrzy jak mu sie nie spodobasz to idziesz do domu, z pracy wychodzisz caly w soku, jednym slowem praca masakra nie warta zdrowia i czasu
 
 
piter1987
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 2:30 pm   

Witam a może ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią na temat tej firmy.Z góry dziękuje
 
 
Ania26slask 
Poczatkujacy

Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 10:56 am   

Pracowałam w Dedert Ijs w Roermond przez 2 tygodnie.

Powiem jedno - tragedia. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyjazdem, a ma co jesć tutaj w Polsce - to niech szybko zapomni o tej propozycji pracy.

Praca jest bardzo, bardzo ciężka. Trzeba zapier*** jak maszynka, jak robot. Liniowe i tak podchodzą z komentarzami typu: "nabierz tempa", "jeba** szybciej", "jak się nie podoba to spierd** do Polski".
Nie szanują pracownika, jest pomiatany jak szmata.

Wszędzie jest lemonida, wszytko się klei. Na twarzy lemoniada, we wsłosach lemioniada, nawet w uszach i oczach. Wszytko poklejone. I ten słodki, charakterystyczny zapach, który sprawia że się nie raz w głowie potrafi zakręcić.

Najgorzej jest na tzw "sztaplu" trzeba wkładać pudełka kartonowe z lodami to dużych pudeł zbiorczych. Trzeba chwyciec po 4 pudelka i jednym ruchem je ulozyc w dwoch rzedach w kartonie. Na wlozenie 10 pudelek do kartonu, zaklejenie tasma i odlozenie na palete ma sie tylko kilka sekund. Jak sie nie wyrabiasz to rosnie wielka gora pudelek z lodami, ktore zaraz zaczynaja sie topic, maszyna zaczyna sie zacinac, wciagac pudelka. No wystarczy pol minuty spoznienia i robi sie totalny armagedon na stanowisku. Zaczyna się nerwówa, zaczynają krzyczeć.

Po pierwszym tygodniu ma się wszytkie palce pozdzierane do krwi! Nie można nawet odejść od stanowiska, żeby sobie plaster nakleić, co zresztą i tak nic nie daje bo plastry w tych warunkach wytrzymują 10-15 minut i się zrywają. Krew z palców kapie na te lody, nic nie można zrobić. Po kilku dniach wdaje się stan zapalny wokół paznokci, zbiera się ropa, paskudnie boli. Tak ma niemal każdy na samym początku, palce nie mają się kiedy zagoić.

Boli niemal każdy mięsień organizmy, cały kręgosłup. Cały czas się niemal pracuje w pochyleniu.

Ja w Dedercie przepracowałam 2 tygodnie, to były moje najgorsze dwa tygodnie życia! Nikomu nie życzę, żeby tam trafił. To obóz pracy.
Zrezygnowałam, bo trzeba było podpisać kontrakt, że się zostaje do końca sezonu - inaczej trzeba było zapłacić karę 250 euro.

W czasie mojego pierwszego tygodnia z pracy zrezygnowało 15 nowych! Ludzi przychodzili i po drugim dniu już nie wracali. Komentowali, że pracowali już w wielu fabrykach w NL, ale takich warunków i takiej pracy nie było nigdzie.
 
 
Entrance 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 11:26 am   

Witam. Apeluje do wszystkich ludzi, którzy chcą wyjechać do pracy w firmie IJs Dedert ,to firma gdzie człowiek jest potraktowany poniżej swojej godności pracując najszybciej jak potrafisz każą ci wykonywać kilka czynności w jednej chwili co fizycznie jest niemożliwe upokarzając cie słowami różnego rodzaju można by wiele jeszce pisać na temat Dedert ,jeśli ktoś naprawde chce sie przekonać to śmiało ale zapamięta na długo miejsce w ,którym człowiek traktowany jest jak śmieć.
 
 
DDerciątko
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 12:55 pm   

Ludzie strzeżcie się tej firmy to istny obóz pracy. Zero szacunku dla ludzi to firma w której pracują sami Polacy.Polacy pomiatają rodakami jak szmatami. Pracujesz tam w pocie czoła licząc na to że się zlitują i puszczą cie na przerwę czasami masz jedną czasami 2 a w najlepszym układzie 3 po 15 min.Pracujesz tam zdzierając sobie skórę na rękach i łamiąc paznokcie do krwi o kortony do których wkładasz pudełeczka z lodami gdy tak sobie zapakujesz kilka kartonów musisz szybko udać się w kierunku palety aby je odłożyć w między czasie dorobić sobie pustych kartonów, dosypać kleju do maszyny itd po prostu dla jednej osoby nie wykonalne w takim tempie a jeszcze za uchem słyszysz szybciej no szybciej. Kiedy zlituje się nad toba któryś ze starszych pracowników i odłoży ci kilka kartonów na paletę dostanie opierdziel za to że Ci pomaga. Jeśli masz wybór nie przymierasz głodem to nie wybieraj się tam do pracy. Jeszcze nie spotkałam takiego zakładu pracy z tak skumulowaną nienawiścią, głupotą i brakiem szacunku szok!!!!!!!!!!
 
 
anettb 
Poczatkujacy

Dołączyła: 28 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 4:19 pm   

Popieram wszystko co zostało napisane wyżej na temat firmy Dedert (nie mylić z firmą Dedert w miejscowości Horst - tam warunki są rewelacyjne w porównaniu z tym dziadostwem w Roermond). Pracowałam tam miesiąc. To był mój trzeci wyjazd do NL............i najgorszy. To jest praca niewolnicza. Chamstwo, buractwo,prostactwo..............można by wymieniać w nieskończoność.
Ludzie, którzy pracują tam któryś sezon z kolei myślą, że są najmądrzejsi. Nowi pracownicy są poniżani i obrażani.
POLAK POLAKOWI WILKIEM - tak powinno brzmieć hasło reklamowe tej firmy.

ODRADZAM! ODRADZAM! ODRADZAM!

Ludzie, w NL jest tyle innych firm. WSZYSTKO TYLKO NIE DEDERT!!!!!!!!
Będę ostrzegać ludzi przed wyjazdem do tej firmy gdzie tylko się da!!!!
 
 
justyna 55
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 9:51 am   

dedert ijs Roermond potrzebujesz tel
Ostatnio zmieniony przez justyna 55 Wto Kwi 30, 2013 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RED_MEN 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 24
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 10:09 am   

podajcie namiary na tą agencje
 
 
 
justyna 55
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 11:00 am   

adres czy tel
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 11:06 am   

RINGWEG 8
6045 JL, ROERMOND Nederland
Telefoonnummer
0475 323860
KvK-nummer
13013642
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Kwi 30, 2013 11:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justyna 55
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 11:39 am   

pracuje w tej firmie prawie 3 miesiąc i powiem ze nie jest tak źle jak piszecie pierwszy tydzień jest ciężki nie powiem ale tez myślę ze normalne człowiek niewie co ma robić musi sie nauczyć co mogę napisać 5 stanowisk pracy co godzinę zmiana na inne stanowisko pakowanie tak zwanny bocian nic nie trzeba robić na tym stanowisku trzeba patrzeć jakie lody lecą jak sa patyki połamane trzeba je wyrzucić pakowanie tu trzeba do małych pudelek pakować lody patyki no i ten sztapel co wszyscy piszecie pale kartoniki trzeba zapakować do dużych kartonów i tez to nie jest koszmar pierwszy tydzień człowiek niewie co ma robić nowa praca stres i nowi ludzie myślę ze normalne po tygodniu wiesz jak masz pakować wypracujesz sobie takty kie leka do ciebie i szybko i doprawdy nie jest zle każdy sobie poradzi przecież pracuje tu okolo 180 ludzi i w tym okolo 80 nowych to chyba to niejest taka katastrofa jak piszecie to co piszecie o tych krwawiących palcach to jest perszy tydzień jak się uczysz pakować to zahaczasz palcami o taśmę do pakowania palcami i zdzierasz sobie trochę skórki no i ten sztapel jak pakujesz te male pudelka do kartonów to tez zahaczasz dlatego ta krew ale to jest około 1 tygodnia i nie znowu taka katastrofa jak piszecie puzniej jak wiesz co masz robic to się już niezdaza teraz jak to pisze i myślę o moim pierwszym tygodniu to tez pyslalam ze sobie nieporadze ale praca nie jest zla to tez zależy jaki produkt leci niekiedy to są az nudy i palzy sa niepamietam żeby miałam kiedyś jedna palze co mogę więcej powiedzieć pracowałam wielu firmach w Holandii i uwieście ze ta nie jest zła pieniądze co 15-tego na koncie i warunki mieszkaniowe fajne ośrodek wypoczynkowy domek 6- osobowy za darmo przeważnie inne firmy albo nieplaca albo mieszkania sa katastrofa aha o tych ludziach to tez myślę nieprawda co piszecie no i myślę ze powolne osoby to tu niedaja rady :039:
 
 
polkmn
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Maj 2013
Posty: 1
Wysłany: Śro Maj 08, 2013 2:52 pm   

ja też zastawiam sie nad wyjazdem do tej firmy, i widze ze tylko jedna osoba w całym forum wypowiedziała się pochlebnie na jej temat, wiec jak jest w rzeczywistości? wystarczy przeżyć pierwszy tydzien i potem przywyknąć czy naprawdę jest tak źle? proszę o obiektywne odpowiedzi :)
 
 
gromak 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 78
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Maj 08, 2013 6:51 pm   

polkmn napisał/a:
ja też zastawiam sie nad wyjazdem do tej firmy, i widze ze tylko jedna osoba w całym forum wypowiedziała się pochlebnie na jej temat, wiec jak jest w rzeczywistości? wystarczy przeżyć pierwszy tydzien i potem przywyknąć czy naprawdę jest tak źle? proszę o obiektywne odpowiedzi :)


Widzisz, tak to troche jest, że ludzie myślą że przyjedziesz popatrzysz (w tym przypadku na lody) jadące po taśmie i wszystko jest cacy, kasa leci z nieba. Zatrudnij się w polskiej fabryce za dobre pieniądze "na taśmie". Tam też jest zapiernicz. To samo tutaj, jednak dla części ludzi którzy nie mają praktycznie żadnego doświadczenia zawodowego plus nabrzmiałe wizje życia w Holandii każda praca w której mówią "nie nadajesz się" lub "pracujesz za wolno" to zaraz mobbing. Takie są realia pracy na produkcji, szklarniach czy magazynach. Chcesz znaleźć normalną pracę tutaj? Żaden problem. Tylko pierw poznaj język, zdobądź doświadczenie i nabierz kompetencji. Ale do tego trzeba mieć samozaparcie a nic nie dzieje się w 3 dni. Nie pracowałem nigdy w tej firmie. Ale czytam opinie ludzi i co nieco w głowie mam, żeby rozróżnić "jojczenie" od prawdy.
 
 
justyna 55
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Pią Maj 17, 2013 5:39 pm   

tak to własnie jest duzo ludzi przyjerzdzaja do Holandii i myślą ze pieniądze z nieba lecą to tak nie jest trzeba pracować jak w Polsce tak i Holandii dużo ludzi przyjerzdza do tej firmy młodych zarobić na wakacje maja na wszystko wyjeba.... przyjda byle 8 godzin sa w pracy byle jak pracują bo im sie nie chce przyjeżdżając trochę się zabawić przez wikend alkochol narkotyki i tak dalej poniedziałek katastrofa polowe niemysli ciekawe jak byście tak w Polsce pracowali byle tylko do pracy przyjść i ciekawe czy tak szaleją przez Weekend w Polsce jak by mama albo tata widzieli

[ Dodano: Pią Maj 17, 2013 5:45 pm ]
ja myślę ze parę ludzi co nieumialo pracowac napisało głupoty o tej firmie a teraz to taki duzy temat praca jak praca umiesz pracować to na pewno będziesz pracować trochę szybko jak na produkcji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group