NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Roermond firmia Dedert ijs
Autor Wiadomość
sylwek1808
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: Pią Lut 26, 2016 1:13 pm   Re: Roermond firmia Dedert ijs

Ludzie strzeżcie się tej firmy to istny obóz pracy. Zero szacunku dla ludzi to firma w której pracują sami Polacy.Polacy pomiatają rodakami jak szmatami. Pracujesz tam w pocie czoła licząc na to że się zlitują i puszczą cie na przerwę czasami masz jedną czasami 2 a w najlepszym układzie 3 po 15 min.Pracujesz tam zdzierając sobie skórę na rękach i łamiąc paznokcie do krwi o kortony do których wkładasz pudełeczka z lodami gdy tak sobie zapakujesz kilka kartonów musisz szybko udać się w kierunku palety aby je odłożyć w między czasie dorobić sobie pustych kartonów, dosypać kleju do maszyny itd po prostu dla jednej osoby nie wykonalne w takim tempie a jeszcze za uchem słyszysz szybciej no szybciej. Kiedy zlituje się nad toba któryś ze starszych pracowników i odłoży ci kilka kartonów na paletę dostanie opierdziel za to że Ci pomaga. Jeśli masz wybór nie przymierasz głodem to nie wybieraj się tam do pracy. Jeszcze nie spotkałam takiego zakładu pracy z tak skumulowaną nienawiścią, głupotą i brakiem szacunku szok!!!!!!!!!! I SZKODA KASY NA WYJAZD BUSEM CZY SAMOCHODEM A PROPO BUSEM TO MASAKRA BO DO PRACY 3KM Z BUTA JAK MASZ AUTO TO ESTES BOGIEM BO POJEDZIESZ DO PRACY ITP I PRZEDE WSZYSTKIM JAK CI SIE NIE SPODOBA TO ZJEDZIESZ I ZERO KASY CI NIE DADZA NA ZJAZD TYLKO NA KONTO 50EURO JESLI WYBIERACIE SIE TOAM PRACOWAC ZABIESZ ZE SOBA KASE NA POWROT A JESZCZE JEDNO DOMKI 6 OSOB NA DOMKU POKOJE 3NA 3 I DWIE MALUTKIE LODOWKI CO JEDZENIA NIE WLOZYCIE ZAMRAZALNIKA NIE MA MOJ WYJAZD BYL KATASTROFOM PRZEROBILEM 3 DNI MASAKRA OD 23DO 7RANO I CI GADA MASZ PRZYJSC NA 19DO 7RANO TRAKYUJA CIE JAK GLOWNO NIE POLECAM WIECEJ INFO MOGE POD TELEFONEM POWIEDZIEC NIE POLECAM :011:
 
 
cf11 
Poczatkujacy
cf11

Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 9:29 am   

Pracowąłem kilka lat temu w dedercie przez 2 miesiące. Jechałem do holandii na wakacje na tzw "debila" - bez biura pracy, bez uzgodnionej wcześniej roboty, z 200 euro w ręku i obietnica przetrzymania przez tydzień czy dwa u znajomych :) Pierwsza praca wogóle i cheć uzbierania na 10 miesiecy studiów ;) Jechałem z kolega autem - on miał zaklepane miejsce i robotę , a ja nic - pierwszego dnia dostałem niezłego doła psychicznego (co ja tu robię, świat mnie zje tutaj - każdy z nas emigrantów to miał;) ) Poszedłem do agencji holenderskiej i dupa - brak sofi, wiec kumpel mi powiedział i zawiózł do dedertu - i tam holenderka susan (każdy wie o kogo chodzi ) wrzuciał mnie na mixera (dzięki bogu) - bo po angielsku spokojnie się dogaduję i mieli tam wakat. Łącznie przerobiłem 2 miesiace za 2400e łącznie, ale niezła szkoła życia. W dedercie pracują sami polacy, jedynie holendrzy sa w administracji i konserwatorzy na umowę - reszta to taka rotacja że szok, . dzięki bogu że trafiłem na mixera bo na lini to taki burdel i zapierol że głowa mała i teraz wiem że bym sobie nie poradził na lini. A na mixera masz więcej odpowiedzialności (np 2 linie produkcyjne na jednego mixera i 12 godz zmiana) i >>>cenzura<<< (np wniesienie 30 l baniaka 5- metrów górę po stromych schodkach- tona cukru po 25 kilko w workach trzeba przerzucić do kotła itd) , ale własnym tempem, aby tylko trafić na kogoś kto cię będzie chciał przyuczyć - o co trudno - moja rada - stać przy kimś i sobie notować co robi a po 2 tygodniach samemu stanąć na mixera i jak dasz radę to już jakoś pójdzie - oprócz cholernego kokosa (>>>cenzura<<< niesamowity - i to już najlepiej w dwóch ). A reszta po 2-3 tygodniach już będziesz miał wprawę i dasz sobie radę , zostaje tylko panele sterowania po niemiecku - tez trzeba sobie spisać, i po miesiacu ogarniesz - zresztą poprzednia amikana czesto zostawia już zrobione na zaś. Jedyny minus roboty to stres - musisz wyrobić się by linie szły cały czas lub stoisz sam (jeden na cały zakład) w niedzielę bez żadnej pomocy czy nadzoru , a maszyny starenon stop psujące sie, (kiedyś przychodze na halę a tam 10 cm wody !!! ; ) i spróbuj jezdzić wózkiem elektrycznym z toną cukru:) ) koserwatorzy holederscy mają >>>cenzura<<< na wszystko - przyjdą po godzinie, a debile z logistyki nie dowiozą barwniika czy zagęszczacza i radz sobie sam . Takze do dedertu , jeśli nie boisz się pracować i odpowiedzialności to tylko na mixera- do mnie dzownili już w grudniu mimo ze tylko 2 miesiace robiłem ; - a;le nie ma głupich :) ), bo im pewnie starzy pouciekali i nawet na start w zimie nie mieli kim obsadzić. Do tego minnus i plus że mixer pracuje w sobote 125% dniówki (sprzątanie) i niedzielę 150 %(jedna linia) . Ale ogólnie ja się zraziłęm do pracxy w holandii takim dedertem - do roboty daleko 2 km , mieszkasz w 6 osób- miałem farta ze trafiłem na spoko ludzi, do roboty w szafkach nie przynosić cennych telefonów itp bo kradna , brak wifi, pensja wiadomo miniumum za cholernie dużo obowiązków. tyle i ode mnie - mam nadzieję że przestrzegłem by na nich uważać :) Pozdr. Specjalnie założyłem tu na forum konto by si,ę podzielić kilkoma rzeczmi po tej firmie, a jak kto nie wierzy to niech pójdzie tam na miesiac czy dwa :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group