NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc w sprawie zaświadczenia o dochodach
Autor Wiadomość
xardars
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 6:09 pm   Proszę o pomoc w sprawie zaświadczenia o dochodach

Witam wszystkich.

Bardzo proszę o pomoc w pewnej sprawie.

W zaświadczeniu o dochodach za rok 2017 w rubryce dane podatnika 2a powinno wpisać się inicjały imion oraz nazwisko. Ja tu jednak się zapędziłem i wpisałem całe imię oraz nazwisko.
Dokument już jest w trakcie realizacji w urzędzie skarbowym w Polsce i nie mogę tego cofnąć.
Teraz pytanie czy to jest bardzo istotne czy będzie całe imię widniało na dokumencie czy tylko inicjał. Na dokumencie prócz mojego nazwiska widnieje także mój nr sofi także myśle, że nie bedzię problemu z identyfikacją. Moje biuro rozliczeniowe powiedziało mi, że oni nie biorą odpowiedzialności za ten błąd i mogą taki dokument wysłać aczkolwiek biuro Holenderskie może odesłać dokument do poprawki.

Proszę o jakieś porady, z góry bardzo dziękuję za ewentualną pomoc.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 7:25 pm   

xardars napisał/a:
eraz pytanie czy to jest bardzo istotne czy będzie całe imię widniało na dokumencie czy tylko inicjał.


Ale w czym problem?
Jestes w Polsce ,zadzwon do Urzedu i zapytaj , bedziesz mial info z pierwszej reki i od razu sie dowiesz na czym stoisz .Albo poczekaj na odzew z Urzedu podatkowego .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group