NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest szansa o zwrot? za poprzednie 3 lata za nocne H
Autor Wiadomość
huherko17
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 5
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 6:30 am   Czy jest szansa o zwrot? za poprzednie 3 lata za nocne H

Witam mam takie pytanie.
Pracuje w pewnej firmie, poprzez agence pracy juz od prawie 4 lat.
Wczesniej sie tym nie interesowalem lecz teraz kiedy usiadlem i sobie policzylem moglbym uzyskac niezla sume pieniedzy. Opisze cala sytuacje.
Pracuje w pewnej firmie w dziwnym systemie, gdyz zaczynam prace od godziny 3 w nocy. do 12 w dzien, lecz przez ten okres nigdy nie dostalem wynagrodzenia za godziny nocne, lecz jak sobie policzylem to przez przez tydzien wychodzi mi 15 godzin nocnych, teraz jak sobie policze
to wszystko przez 3 lata jakie pracuje daje niezla kwote.
Mam kontrakt na faaze C lecz w tym kontrakcie Pisze ze zaczynam prace od 7 rano do 16.
Lecz Gosc z agencji dokladnie wie ze zaczynam w nocy. Na solarisach takze nie mam podanej godziny rozpeczecie pracy. Jedynym dowodem na to ze pracuje w nocy jest Kartka ktora daje z godzinami w swojej firmie ktora ma Pani z ksiegowosci w swoich teczkach. Czy jest szansa odzyskac te pieniadze czy nie. Bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam. Takze dodam ze na solarisach mam stawke 8.85 a na kontrakcie mam 9.37. Przez 3 lata wyplacal pieanidze inne niz mam w umowie.
Ostatnio zmieniony przez huherko17 Sob Lut 23, 2013 7:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 9:54 am   

Ok ale nie ma przepisu ze pracodawca musi placic np.150 % w nocy. Tez kiedys chcialem o to walczyc ale dalem sobie spokoj bo nie ma prawnej ustawy ,to tylko widzimisie agencji/pracodawcy.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 10:16 am   

o stawke godzinowa walcz bo jesli ci placa mniej jak ci sie nalezy to walcz .
co do nocnych godzin to mianowicie tez ci sie nalezy .
co do godzin nocnych sprawc swoje CAO co jest w nim opisane .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 5:54 pm   

stroopwafel napisał/a:
Ok ale nie ma przepisu ze pracodawca musi placic np.150 % w nocy. Tez kiedys chcialem o to walczyc ale dalem sobie spokoj bo nie ma prawnej ustawy ,to tylko widzimisie agencji/pracodawcy.



Są albo i nie ma, wystarczy spojrzeć w odpowiednie CAO.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 7:13 pm   Re: Czy jest szansa o zwrot? za poprzednie 3 lata za nocne H

Mam kontrakt na faaze C lecz w tym kontrakcie Pisze ze zaczynam prace od 7 rano do 16.



Podpisales kontrakt z tymi godzinami. Tyle w temacie. Mysle ze nic juz nie zrobisz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group