NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefoniczne sprawdzanie języka
Autor Wiadomość
val b 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 7:48 pm   Telefoniczne sprawdzanie języka

W przyszłym tygodniu ma do mnie zadzwonić pracownik agencji Axell żeby sprawdzic znajomość języka angielskiego. Mówię całkiem dobrze, ale przez telefon, jak się jeszcze dodatkowo zestresuje (a stresuje sie juz teraz, to moj pierwszy wyjazd) to obawiam się, że coś namieszam. Miał ktoś może styczność z takim sprawdzaniem w Axellu albo innej holenderskiej agencji? Jak to wygląda, o co mogą pytać?
Z góry dzięki za pomoc...
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 8:05 pm   

Moja kolezanka miala taka rozmowe, tylko nie pamietam przez jaka agencje. W jej przypadku byla to rozmowa o wszystkim. Padaly pytania o jej dane osobowe, o przebieg pracy zawodowej, o jej osobe, jaka jest, o pogode, o szkoly. Po prostu na podstawie tej rozmowy wnioskowali na ile posluguje sie j. angielskim.
A moj partner mial rozmowe przez skype z pracodawca. I rowniez padaly tego typuu pytania.
 
 
val b 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 1:17 pm   

Czyli najlepiej jak przygotuje sobie mniej wiecej takie odpowiedzi, a co do reszty to pójde na żywioł :) Dzięki
 
 
szczepan358 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 92
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 1:43 pm   

mialem wiele takich rozmow i tak jak piszeagastepa13, takie pytania padaly, dodam od siebie ze pytano tez o to co mysle o holendrach i ich kraju,
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 2:00 pm   

Zazwyczaj sa takie pytania, jak pisali przedmowcy. Za to znajomy w rozmowie osobistej w jakims biurze byl pytany o zasady poruszania sie wozkiem widlowym w obiekcie zamknietym. To jak bedziesz mial pecha, to i o sprawy zwiazane z Twoim zawodem pewnie moga zapytac. Ale jak znam Axell, to raczej bedzie lajtowo. Powodzenia :039:
_________________
<cenzura>
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 2:15 pm   

Witam,

Ja mam pytanie a na jakie funkcje Wy aplikujecie ze sprawdzaja Wam znajomosc jezyka telefonicznie ?

Koordynatorzy , kierownicy czy moze jeszcze lepiej ?

Jesli aplikujecie na funkcje np pracownik produkcyjny , pracownik szklarniowy to po co Wam komunikatywny angielski skoro tam nie nie rozmawia tylko pracuje ?


Rozumiem ze wymagaja od Was znajmosci jezyka tylko nie oszukujmy sie do typowej pracy fizycznej dobre podstawy angielskiego starcza i od razu od przyjazdu proponuje uczyc sie hol ...

Nie zapomne moich rozmow ktore mialy spradzic znajomosc jezyka angielskiego przed wyjazem do NL - do teraz nie zapomne tego jak Pan mowil do Pani popatrz chlopak ma 19 lat a umie sie przedstawić , odpowiedział na wszystkie pytania to co piszemy KOMUNIKATYWNY czy srednio - zaawansowany ... :043:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 2:19 pm   

Beny.rac napisał/a:
Witam,

Ja mam pytanie a na jakie funkcje Wy aplikujecie ze sprawdzaja Wam znajomosc jezyka telefonicznie ?

Koordynatorzy , kierownicy czy moze jeszcze lepiej ?

Jesli aplikujecie na funkcje np pracownik produkcyjny , pracownik szklarniowy to po co Wam komunikatywny angielski skoro tam nie nie rozmawia tylko pracuje ?




Czasy sie zmieniaja i obecnie coraz wiecej biur sprawdza znajomosc jezyka nawet do prac polegajacych na przyslowiowym kopaniu rowow. Tak samo jest z wymogiem posiadania zaswiadczenia o niekaralnosci.
_________________
<cenzura>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group