NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KBTI Poland (Wałbrzych)
Autor Wiadomość
johny_holland 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 3
  Wysłany: Wto Mar 05, 2013 3:23 pm   KBTI Poland (Wałbrzych)

Witam.
Ostatnio otrzymałem telefon z tej firmy w sprawie pracy w mieście Waalwijk,
praca m.in. przy pakowaniu urządzeń elektrycznych.
Czy ktoś może powiedzieć coś o tej firmie? Może ktoś już pracuje przez to biuro?
Osobiście znalazłem kilkadziesiąt różnych ofert pracy proponowanych przez tą firmę w Holandii, Niemczech, Belgi i Polsce na różnych stanowiskach.
Nie znalazłem jednak żadnych opinii, ale chyba powodem tego jest to że ta firma zajmuję się pośrednictwem pracy dopiero od połowy lutego.
Tutaj wpis z "prod.ceidg.gov.pl": Link
 
 
paris2013 
Poczatkujacy
pirog

Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 8
Skąd: terneuzen
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 3:28 pm   

johny_holland, johny_holland, johny_holland, johny_holland, WITAM KOLEGO JA PRACUJE W TEJ FIRMIE I JESTEM ZADOWOLONY WYPLATA CO TYDZIEN MIESZKANIE OPLACAJA TAK ZE POLECAM
_________________
pirog11
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Mar 07, 2013 6:58 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gromak 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 78
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 8:57 pm   

Więcej informacji nt. pracy znajdziesz wyszukując Syncreon (Apple) <Syncreon Dell przeniósł się do Tilburga kiedy jeszcze tam pracowałem>. Co do agencji nie odpowiem Ci nic, bo nie znam. Praca dobra o ile złapiesz godziny - a z tym na Apple bywało bardzo różnie - od 15h (bo to minimum w Syncreonie) do 45h/tyg. Może się coś zmieniło - tego nie wiem, ale o ile dobrze pamiętam była tam delikatna lipa z godzinami, zostajesz kolejnym człowiekiem "numerem", jednak nie jest ciężka i myślę, że mogę polecić.
 
 
masorek
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 06, 2013 1:59 pm   

Witam.
Ja dostałem dzisiaj propozycję wyjazdu do pracy na 23.03.2013. Również szukam opinii o tej firmie.
 
 
johny_holland 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 3
Wysłany: Śro Mar 06, 2013 2:58 pm   

masorek napisał/a:
Witam.
Ja dostałem dzisiaj propozycję wyjazdu do pracy na 23.03.2013. Również szukam opinii o tej firmie.


Dowiedziałem się że jeśli chodzi o firmę holenderską to jest Syncreon Dell, ale żadnych opinii o KBTI nie udało mi się na razie znaleźć.
Wysłałem maila do paris2013, ale jego informacje o tej firmie nie są rzetelne. Napisał że pracuje przez KBTI od 8 miesięcy a firma działa jako pośrednictwo pracy od 15 lutego.
 
 
masorek
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 06, 2013 3:26 pm   

Do johny jak coś będzie pan wiedział to niech napisze ja też szukam.
 
 
johny_holland 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 3
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 12:35 pm   

Przepraszam za mój poprzedni post. Trochę w nim namieszałem.
Holenderskim pracodawcą jest European Staffing. Praca tak jak pisałem w Waalwijk'u ale nie Dell tylko Apple.
Więc takie zasadnicze pytanie, co możecie powiedzieć o firmie European Staffing?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 2:03 pm   

http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=283397
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group