NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak odzyskac nr sofi?
Autor Wiadomość
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 10:19 pm   

Niestety sa biura, ktore wymagaja tego papierka, a nie samego numeru. Po kopie nalezy sie udac do belastingu.
_________________
<cenzura>
 
 
rafal8726 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 6
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 11:57 am   

Tak jak napisalem na poczatku potrzebuje original nr sofi ktorego nie mam, dzwonilem dzisiaj do Belasting i w czwartek moge odebrac duplikat. A mialem troche zamieszanie bo zaden z dwoch mr jaki mialem nie byl dobry w papierach musieli sie pomylic i sie pomylili wszystko wyjasnione i wytlumaczone. Estamos tez patrzylem na strone bylej firmy ale ostatnia aktualizacja jest tam z 2009r wiec ta firma moze jiz wcale nie istniec juz dlatego dodzwonic sie nie da. Dzieki za wszystkie odpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam. Rafal
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 1:22 pm   

Witam,

Tak jak bagniaczka wspomniala w wielu biurach wymagaja kopi dokumentu z Belastingu poniewaz na tym dokumencie jest nie tylko sofi numer a imie i nazwisko , data urodzenia itp i taki dokument jest pewniejszy niz kilka cyferek na kartce ... :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
moniaaa1846
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 2
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 6:32 pm   

sprawa dość głupia a raczej sytuacja także może pomożecie albo jakoś pokierujecie

mój mąż jeszcze jako kawaler kilka lat temu pracował w Holandii ale bardzo krótko.
Nr SOFI zgubił. Nie pamięta jak nazywała się firma gdzie pracował :013: pamięta tyle że mieszkał w Hadze. W ogóle nie jest zorientowany czy miał taki numer ale pracował legalnie (patrząc po rozliczeniach z naszym Us) także z tego co się orientuje SOFI musiał mieć.

W tym roku znowu chce jechać do Holandii i moje pytanie brzmi

czy może bez wyjazdu do Holandii jakoś ten numer uzyskać? czy jednak jak już pojedzie do pracy to załatwi to na miejscu?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 8:01 pm   

moniaaa1846,

jesli maz pracowal legalnie to musial miec BSN /sofi numer


Widac ze nie czytalas uwaznie , zobacz co pisze w pierwszym poscie na samej gorze
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
moniaaa1846
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 2
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 8:08 pm   

tak jak napisałam pracował legalnie więc numer miał, ale zgubił.

przeczytałam ten temat i dowiedziałam się tyle że duplikat wydaje belasting ale nie znalazłam jasnej odpowiedzi na swoje pytanie

czy może bez wyjazdu do Holandii jakoś ten numer odzyskać? czy jednak jak już pojedzie do pracy to załatwi to na miejscu? to dość istotne przy szukaniu pracy będąc jeszcze w Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group