NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Venlo -podobno . Praca przy pakowaniu i sortowaniu warzyw
Autor Wiadomość
Ineskapinezka 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 1
  Wysłany: Wto Mar 05, 2013 3:41 pm   Venlo -podobno . Praca przy pakowaniu i sortowaniu warzyw

Jadę w ciemno - warto do tej pracy ?


Witam !

Dostałam namiar do pracy w Venlo -podobno . Praca przy pakowaniu i sortowaniu warzyw . Firma się rzekomo nazywa Europa Selekt ( chyba tak się pisze ) - szukałam ale nic nie znalazłam - żadnych opinii nic . Rozmawiałam z gościem który ściąga Polaków do pracy ale sama rozmowa dała mi dużo do myślenia : odpowiada zdawkowo na pytania , twierdzi że nic nie trzeba prócz pościeli swojej , 5 euro za godzinę - po odliczeniu wszystkiego , Pokoje są 2 osobowe ... i tyle wiem .
Co tydzień są wyjazdy (280 zł busem ) - a mówił że dopiero koło świąt .. dziwne ?

Jeśli kto kolwiek wie bądź był proszę o odpowiedź - bo dziś już wtorek ..


tytul edytowany zapoznaj sie z Regulaminem forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Mar 05, 2013 3:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Traken 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 46
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 11:39 am   

Mieszkam w tych okolicach i o niczym takim nie słyszałem . FRESCH PACK to i owszem .Ale tam praca odbywa sie przez innych pośredników
_________________
Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte.
 
 
Slims
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 12:58 pm   

Cytat:
Witam!
No właśnie ja też go mam i nawet przed chwilką z gościem rozmawiałam powiedział że mają stronę internetową ale jakoś nic nie znalazłam o firmie Europa Select... Ale wysłałam smsa z danymi, nie jade sama tylko z kolezanka i zobaczymy co bedzie...
 
 
Legion 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Szczecin - Almere
Wysłany: Śro Kwi 10, 2013 8:36 pm   

Jak to co będzie... Amsterdam.

Mieszkałem w Venlo a moja siostra pracowała na tym Fresh Parku czy jak to się tam zwie. Jeździłem kilka razy w tamte rejony i o żadnym Europa Selekt nie słyszałem. Zadzwoniłem właśnie do siostry, ale ona o czymś takim nie słyszała. Fresh Park to ogromny teren z halami produkcyjno - magazynowymi. Działa tam mnóstwo biur i może takie biuro istnieje. Ale nie pchałbym się do biura bez zaplecza informacyjnego. Już w jednym takim pracowałem i nie polecam. Narobisz się a nie zarobisz. A jak coś nie tak to zostawią Cie gołą na dworcu głównym i tyle będziesz miała z przygody w Holandii. I nie daj się nabrać na przedpłatę na transport!!!

EDIT: http://forum.oszukany.pl/...8679e0c194b71d7 - Europa Select.

EDIT2: http://www.freshparkvenlo.nl/en/contact/contact/ - strona kontaktowa na Freshpark w Venlo. Można się zapytać czy uitzendburo Europa Select wysyła tam pracowników.
Ostatnio zmieniony przez Legion Śro Kwi 10, 2013 9:41 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Slims
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 4:12 pm   

Dowiedziałam się że Europa Selekt to Jupiter tylko że są w trakcie zmieniania nazwy
 
 
Traken 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 46
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:09 pm   

Jupiter ,opole ;) ........ no comment
_________________
Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte.
 
 
Legion 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Szczecin - Almere
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 4:11 pm   

No to sobie odpuście. Zmieniają nazwę żeby znów ludzi naciągać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group