NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Kwi 17, 2013 8:20 pm
biuro pracy nie opłacał mi składek ubezpieczenia
Autor Wiadomość
olek1063 
Gaduła

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 111
Wysłany: Wto Cze 18, 2013 8:05 pm   

jazzmatazz napisał/a:
Dziękuję za odpowiedź.

Czy byłby ktoś zainteresowany pomóc mi w tej sprawie? Przede wszystkim chodzi mi o wyjaśnienie sytuacji, również odpłatnie. Mogę przesłać scan listu z Belastingu, mail z ZorgHolland, oraz scan solarisu. Bo nie chcę póki co robić zbędnego szumu, wysyłać maila do agencji pracy et cetera, jeśli nie jestem pewny jak to dokładnie wygląda.

Mam wielu znajomych pracujących przez tą agencję i każdy z nich dostał zwrot z ubezpieczenia, tylko mnie spotkał taki problem. A wszyscy dostawaliśmy takie same solarisy. Więc albo wyjątkowo po przerwie nie płacono za mnie składek albo mamy do czynienia z jakąś pomyłką w Belastingu/HollandZorg.

Proszę o informację na Priv.


Zacznij od kopii polisy. Napisz lub zadzwoń do agencji. A jeśli Ci tego nie wydadzą to najlepiej jak skopiujesz wszystkie salasrisy za okres o który mowa i załączysz do listu, napiszesz list opisujący całą sytuację do belastingdienst toeslag. Oni się tam zajmą :)
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Wto Cze 18, 2013 9:17 pm   

olek1063, ale co koledze da ,ze skontaktuje sie z agencja i poprosi o kopie polisy, skoro wyraznie napisal, ze dostal z ubezpieczalni informacje, ze nie byl ubezpieczony w roku 2012 ! Nawet, jak wysle kopie loonstrokow do BD toeslagen wraz z listem wyjasniajacym nic nieda, bo BD sprawdzi, czy byl ubezpieczony. Jak nie byl, to nic nie dostanie.

jazmatazz wyslij mi to na e-mail, sprawdz priv
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
jazzmatazz
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 9:05 am   

Wszystko jasne. Byłem ubezpieczony w dwóch ubezpieczalniach. w 2011 w HollandZorg w 2012 w Zorgen Zekerheid. Agencja pracy opłacała moje składki. Błąd Belastingu i będę się odwoływał. Dzięki wielkie za pomoc baileys i agastepa13, pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group