NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stawka wiekowa-opłacalność
Autor Wiadomość
madz_ia21 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 2:32 pm   

Velos napisał/a:
Mając 18 miałem 1008 euro po odliczeniu wszystkiego, łącznie z zamieszkaniem[które było świetne],internetem, środkami czystości. Chciałem, robiłem więcej - z tego mi wypłacali płatny urlop. O wakacyjnym już nawet nie mówię. Też byłem na wiekówce.


ile h tyg pracowałeś i z jakiej agencji? Szczerze mówiąc myślałam, że na wiekówce cięzko cokolwiek odłożyć.
przy wiekówce 21l około 6,53 brtto /h w praktyce faktycznie netto jest około 5.43?
_________________
Gdy przestanie bić mi serce funkcjonować mózg przykryj dłonią moje serce poczujesz życia puls.
 
 
asusek
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 41
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 9:12 pm   

Jak najbardziej jestem na wiekówce co podałes.
Tak tyle mi wychodzi po odliczeniu auta 15 euro tygodniowo, mieszkania 89 euro, ubezpieczenie 24,50 euro, dodatki 2,5 euro.
Jak najbardziej przez agencje pracy.
U mnie tez luksusy : bilard, siłownia, blisko basen, piłkarzyki, internet mega dobry,polska telewizja, dużo wymieniać , i wymieniać.
Dlatego płacę 89 euro z tego względu ,że jest jak w hotelu 5 gwiazdkowym :)
Pozdrawiam
 
 
Velos
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 9
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 1:23 pm   

Wiesz, jak na moje to 160x4=640 euro na czysto. 7x160=1120 [stawka 7.83 licząc netto]1120-235=885 - tyle mi wychodziło n czysto za 160 godzin, ale skoro mówisz, że mieszkasz w luksusach to spoko ;)

W sumie z tego co opowiadasz to nienajgorsza a agencja, podziel się z użytkownikami jaka, z pewnością wielu to ułatwi.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 8:54 pm   

No ja nie wiem, czy internet i polska TV to taka rzadkosc w mieszkaniach sluzbowych. A jak osrodek duzy, to wstawienie pilkarzykow i bilarda raczej tez nie jest problemem. Z silownia sie nie spotkalam, ale byc moze ktos pomyslal, ze lepiej iz ludzie beda mieli co innego do roboty, niz chlanie i cpanie.
_________________
<cenzura>
 
 
asusek
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 41
Wysłany: Sob Lis 02, 2013 5:21 pm   

I znowu badziewne komentarze.
Jeżeli nie wiecie, nie słyszeliście to nie komentuj..
A firma nazywa się Good Morning, jak na młodocianego to te pieniądze starczają na wydatki wszystkie.
Wiesz ja się spotkałem z dużo opiniami agencji u których jest lipa na mieszkaniach ,ale u mnie akurat żle nie mogę mówić zależy gdzie trafisz.
Moim zdaniem to zależy w Holandii od szczęścia, jeden ma prace, drugi siedzi na domku.
Pozdrawiam i wszystkim życzę Powodzenia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group