NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Umowa "podpisana" przez telefon
Autor Wiadomość
KamilK
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 1:15 pm   Umowa "podpisana" przez telefon

Witam,
Pracuje w Holandii przez biuro pracy i podpisana mam z tym biurem umowe (faza A) do 23 czerwca br.
Dzis chcialem w biurze uzgodnic, ze nastepnej umowy nie podpisuje i zjezdzam do polski za te 3 dni, na co powiedziano mi ze musze zostac do konca lipca bo moje umowy z biurem beda… automatycznie przedluzane nawet bez mojego podpisu poniewaz "zgodzilem sie™ na 26 tygodniowy kontrakt przez rozmowe™ telefoniczna a ta jest wg nich tak samo zobowiazujaca jakumowa papierowa".
Pod zadnym papierowym dokumentem o kontrakt 26 tygodniowy podpisu NIE skladalem, a biuro stwierdzilo ze jezeli wyjade po zakonczeniu umowy z biurem ktora ma trwac jeszcze 3 dni to naloza na mnie kare w wysokoscii 250e.
Czy maja prawo zrobic cos takiego i czy "kontrakt przez telefon" ma prawo w ogole obowiazywac?
Ostatnio zmieniony przez KamilK Czw Cze 20, 2013 1:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 1:24 pm   

KamilK napisał/a:
Czy mają prawo zrobić coś takiego i czy "kontrakt przez telefon" ma prawo w ogóle obowiązywać?

Tak maja prawo i tak maja prawo .
Ale kontrakt w Fazie A mozan zakonczyc w kazej chwili tylko nie wiem jak to jest jak zgodziles sie na nastepny kontrakt .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
KamilK
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 1:39 pm   

Nie zgodzilem sie na zaden nastepny, nie podpisalem zadnej umowy na okres dalszy niz do 23 czerwca. Jednak oni twierdza ze te umowy za mniej wazne, bo zgodzilem sie na prace do lipca w czasie rozmowy tel.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group