NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Van Koppen &Van Eijk totalna porażka
Autor Wiadomość
kicia277 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 14 Cze 2009
Posty: 10
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 11:07 am   Van Koppen &Van Eijk totalna porażka

przestrzegam wszystkich przed tym biurem.jest ono niekompetentne ,oszukuje na każdym kroku,komu chcą to płacą za kilometrówke,z jednej strony niby dają podwyżkę a z drugiej strony zabierają.nie wiem dlaczego tak robia.wykorzystują ludzi jak mogą i dorabiają się na nas.nie tylko ja mam z nim kłopoty ale także wielu moich znajomych.
 
 
mazgaj22
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 4:07 pm   

ja tam nie narzekam, dobrze placa..
 
 
______J______
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 6
Wysłany: Pią Lip 26, 2013 12:48 pm   

popieram, wystarczy spojrzeć na salaris od nich.
w samym biurze nie potrafią wytłumaczyć potrąceń.
kasa na czas zawsze była.
 
 
kicia277 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 14 Cze 2009
Posty: 10
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 10:22 am   

tak to prwada w biurze nic nie wiedza,dzwoni sie a oni na to ze nie wiedza.......z kasa to prawda ze na czas wyplacaja wyplaty ale jezeli chce sie aby do wyplaty dolaczyli godziny rezerwowe to juz na kase za nie czeka sie nawet 2 tyg.....a przeciez sa to nasze wypracowane pieniadze
 
 
schogun
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 45
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 12:08 pm   

Niestety z biurami tak bywa. Chyba juz do rzadkosci naleza biura gdzie istnieje jeszcze poszanowanie dla zatrudnianych przez nich pracownikow. Ja wyjezdzalem przez biuro , ale potem udalo mi sie zatrudnic bezporednio u holendra. Pracowalo tam 3 polakow i bylo super. Wczesniej kolorowo nie bylo- nie uwzgledniali wszystkich godzin, bywaly przestoje w pracy a wtedy wiadomo krucho z kasa. Takie realia- biura na nas zarabiaja
 
 
______J______
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 6
Wysłany: Śro Sie 21, 2013 3:50 pm   

Idź do nich i powiedz, że ma Ci wytłumaczyć potrącenia z salarisu , średnio ~ 80€ magicznie znika co tydzień
 
 
Gingersxxx 
Poczatkujacy
niespodzianka

Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 30, 2013 8:41 pm   Biuro Masakra Nie Polecam!!!

Pracowlam tam jakis czas, oszukuja obnizaja stawki jaki im sie podoba, nie daja na paliwo jedni dostaja inni nie wedlug gustu jak mi pasuje to ci dadza.W biurze same gwiazdy bez kija nie podchodz chcesz sie czego dowiedziec nic nie wiedza, pytasz o solaris nie maja pojecia o tym,chcesz prace odsylaja od kordynatora do kordynatora .Przyjmuja nowych ludzi chociaz starzy pracownicy nie maja pracy , ludzie na mieszkaniach i hotelach siedza pracuja czasami na hotelu skazana jestes na ich kuchnie ochyda a bulisz jakbys z knajpy jadl masakra.Nie szanuja ludzi traktuja jak smieci, jakby nie bylo dzieki nam maja prace bo jak by nie my to biuro by nie istnialo.Jestes za madry upominasz sie o swoje to cie zwolnia zebys nie stwarzal im problemu, czekaj do konca twojej umowy i wypad.Kazuja podpisywac urlopy a wcale na nich nie byles,( fikcja)bo nie dali ci pracy i siedziales na mieszkaniu ,urlop trzeba podpisac teraz ale z data wstecz nie terazniejsza bo im sie nie bedzie zgdzac nawet za rok do tylu teraz sie zabezpieczaja przed kontrolami.Pracownicy z biura Aalsmeer tragedia niemili, łaske robia ze ci prace dadza zachowuja sie jakby byli wlascicielami biura a nie tylko pracownicami takimi jak my, sa od zatrudnienia ludzi i pomogania w zalatwieniu wszelkich spraw zwiazanych z praca za to dostaja wyplate a nie od siedzenie ponizania i rzadzenia osoby nie kompetentne.Nie polecam tego biura!!!!
 
 
kicia277 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 14 Cze 2009
Posty: 10
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 9:58 am   

to jest w 100% prawda...........
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Pią Gru 06, 2013 8:55 pm   

Ah, tak narzekacie na te biura pracy a mimo wszystko siedzicie u nich na tych domkach i płaczecie że nie ma pracy. jak człowiek nie potrafi zadbać o swój interes to niestety tak się to wszystko kończy. Pracowałem w Van Koppen i nie miałem na co narzekać, pieniążki dostawałem na czas, gdy nie wypłacili kilometrówki to wystarczył telefon z ponagleniem i pieniążki były tydzień później.
A może któryś z koordynatorów przykładał Wam pistolet do głowy mówiąc: Jak nie będziecie pracować dla VKVE to strzelę!
I apropos koordynatorów: pamiętajcie zrzędy jedne że nad nimi też ktoś siedzi. I zapewne nie zna polskiego i nie czyta forum niedziela.nl
 
 
kicia277 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 14 Cze 2009
Posty: 10
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 8:00 pm   

na szczescie juz tam nie pracuje...
i nie ladnie tak nazywac nikogo zrzeda....
 
 
Gingersxxx 
Poczatkujacy
niespodzianka

Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 2
  Wysłany: Sob Gru 07, 2013 8:58 pm   

Wszystko to prawda.Kiedys Van koppen byl lepszym biurem.Od tego roku tragedia poobnizali stawki nie placa za kilometry.Pieniazki na paliwo dostaja nie liczni w biurze twierdza ze tylko ci co firma placi do Van koppena pieniadze ale to nie jest prawda.Solarisy sie nie zgadzaja brakuje godzin nie zgadzaja sie wyplaty trzeba sie prosci o pieniadze wydzwaniac tylko zbywaja.Koordynatorzy niemili jeszcze gorsze kobiety te co tam pracuja daja ostrzezenia jak sie dopominasz o swoje lekcewaza czlowieka porazka.Z ubezpieczeniami tez oszukuja czekasz po pol roku na karte ,takze sa takie przypakize nie bylo placone ubezpieczenie a skladki pobierane.Szybko sie pozbywaja za mądrych ludzi ktorzy maja pojecie o prawach pracownika-zagrozenie.Co do mieszknia na domkach mieszkaja tam ludzie co przyjezdzaja z polski nowicjusze ale po czasie sie ogarna i szybko bede szukac nowego biura.NIE POLECAM TEGO BIURA.Zapisujac sie tam polowe rzeczy ktore mowia kobiety z biura to bzdura obiecuja 40 godz tyg i wiecej ale to nie prawda pracujesz 1-2 dni w tyg mozesz miec farta jak ci sie trafi wiecej ale to przewaznie w sezonach jak we wszystkich biurach.UWAZAJ CO PODPISUJESZ ZWRACAJ NA TO SZCZEGOLNA UWAGE WSZYSTKO PODPISUJ Z AKTUALNA DATA NIC WSTECZ.Jak masz wolne bo nie dali ci pracy to pozniej musisz podpisac fikcyjny urlop chca miec pokrycie zeby byli czysci.UWAZAJCIE NA TO BIURO I DOBRZE SIE ZASTANOW ZANIM TAM PODEJMIESZ PRACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
staraciotka
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 8:46 pm   

post edytowany w calosci

zapoznaj sie z regulaminem forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Paź 19, 2014 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group