NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca na okres paru miesięcy .
Autor Wiadomość
amaru95
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 11
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 7:46 pm   Praca na okres paru miesięcy .

Witam , jestem nowy na forum i chciałbym zadać wam kilka pytań , a więc. W kwietniu - maju chciałbym wyjechać do Holandii i podjąć tam pracę na wakacje , nawet troszkę dłużej , zobaczyć jak się tam żyje itd , i może w przyszłości nawet tam zamieszkać . Moje pytanie brzmi czy jest możliwość podjęcia pracy na taki okres ? . Dodam że w Polsce pracuję w rodzinnej firmie która dopiero co się rozwija , uczę się zaocznie w liceum , mam skończoną szkołę zawodową, i mam zamiar pójść do szkoły językowej , gdyż z moim angielskim nie jest najlepiej , a wiadomo z językiem będzie łato . W Holandii nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc , i raczej sam będę jechał . Polecicie jakieś agencje pracy ? . Jeżeli napisałem w złym dziale bardzo przepraszam , pozdrawiam.
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 8:52 pm   

Na wiosnę\lato to głównie szklarnie, sady, prace rolnicze - szczególnie dla kogoś kto tu nie był, słabo zna język.
Można poszukać innych, ale to w polskich oddziałach biur holenderskich i tam coś wybrać - może się trafi coś lepszego bo prace rolnicze to niewdzięczne prace, dla części osób nawet obozy.
W każdym razie w ciemno nie warto wyjeżdżać.
 
 
amaru95
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 11
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 9:25 pm   

Wiesz co , na początku to przyjmę raczej każda w miarę ogarnięta ofertę . Potem gdy już się oswoję z krajem , kulturą itd , to przyjadę być może na zawsze , no ale zobaczymy. Póki co języka trzeba się uczyć hehe .
 
 
seemija
Gaduła

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 142
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 9:29 pm   

amaru95 napisał/a:
W kwietniu - maju chciałbym wyjechać do Holandii i podjąć tam pracę na wakacje , nawet troszkę dłużej , zobaczyć jak się tam żyje itd , i może w przyszłości nawet tam zamieszkać .

wyjechalam tak 3 lata temu na dwa tygodnie i jakos zlecialo ;)
jesli 95 w nicku to wiek to musisz miec na uwadze ze tu mlodzi 20/21/23 maja stawke minimalna wiec i tygodniowki mniejsze.
Fegelein napisał/a:
Na wiosnę\lato to głównie szklarnie, sady, prace rolnicze

od czegos trzeba zaczac (jesli nie jest sie wysokiej klasy specjalista w pkreslonej dziedzinie ;) ) ja prace z kwiatuszkami wspominam sympatycznie :)
nie dowie sie jak nie posmakuje ;)
Fegelein napisał/a:
W każdym razie w ciemno nie warto wyjeżdżać.

to prawda, i druga prawda, nie reagowac na ogloszenia ktore cyklicznie pojawiaja sie co tydzien, przy takiej rotacji na stanowisku cos jest nie tak albo ze stanowiskiem albo z biurem :)
masz kolego amaru jeszcze troche czasu, czytaj, czytaj i zbieraj informacje, zagladaj na ogloszenia i szlifuj jezyk, na tyle zeby umiec chociaz zrozumiec czego od Ciebie beda w pracy oczekiwac :)
powodzenia
 
 
amaru95
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 11
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 9:40 pm   

Tak wiem im się jest młodszym to mniejsze zarobki , od czegoś trzeba zacząć :) . Ja żadnej pracy się nie boje, a myślę że w takich szklarniach będzie się fajnie pracowało . Dzięki za miłe słowa , będę poszerzał wiedzę na temat pracy w Holandii jak i agencji pracy , język oczywiście trzeba szlifować .
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 10:47 pm   

amaru95,

Korzystajac z nowego nicka ponawiasz temat , zerknij ... twoje ?? :029:


http://www.niedziela.nl/f...4fb7239cdab243f
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
amaru95
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 11
Wysłany: Nie Paź 25, 2015 12:53 pm   

No pewnie moje .....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group