NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Creyfs - Umowa
Autor Wiadomość
Hodie
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 11
Wysłany: Sob Sie 31, 2013 11:58 pm   Creyfs - Umowa

Witajcie!

Mam w sumie tylko jedno pytanie dotyczące umowy o prace. Pracuje obecnie dla creyfsa i ostatnie niespodzianki sklaniaja mnie tylko do rezygnacji z pracy. W poniedzialek mam zamiar wypowiedziec umowe o prace, wiadome jest ze musze przepracowac jeszcze 2 tyg gdy tylko powiem, ze rezygnuje z pracy. Problem w tym, czy nie bedzie jakiegokolwiek problemu, gdy podczas 2 tygodniowego okresu wypowiezenia na 1 tydzien ja pojade na urlop ktory mialem wczesniej zaplanowany? Czy biuro moze w tej sytuacji robic jakies problemy lub scigac mnie w jakis sposob za to?
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 12:39 pm   

Witam,

Hodiepracujesz na Fazie A ? Masz jakis punkt w umowie o wypowiedzeniu tzn masz podany jakis okres wypowiedzenia ?

Jesli pracujesz na fazie A i nie masz zadnego okresu wypowiedzenia to z "grzeczności " poinformuj ich tydz wczesniej o rezygnacji z pracy :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Hodie
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 11
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 12:42 pm   

pracuje 4 miesiace prawie dla creyfsa, jestem po pierwszej podwyzce i nie mam takiego punktu w umowie
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 12:47 pm   

Hodie

Poinformuj ich tydz wczesniej i powino byc ok bo wg prawa mozesz to zrobic nawet 1 dzien przed zakonczenie umowy ...

ABU CAO mowi tak :

Zakończenie umowy o pracę tymczasową z klauzulą o tymczasowym charakterze
zatrudnienia

1. W przypadku umowy o pracę tymczasową z klauzulą o tymczasowym charakterze zatrudnienia
pracownik tymczasowy ma prawo do przedterminowego wypowiedzenia umowy w trybie
natychmiastowym. Pracownik tymczasowy jest zobowiązany zgłosić agencji pracy tymczasowej
swój zamiar wypowiedzenia umowy co najmniej jeden dzień roboczy przed jej wypowiedzeniem,

tak aby agencja pracy tymczasowej mogła odpowiednio wcześnie znaleźć zastępstwo dla
zleceniodawcy.
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group