NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceva Venray Eurojob
Autor Wiadomość
martaaa3
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Wrz 04, 2013 7:00 pm   Ceva Venray Eurojob

Dostałam propozycję pracy w Cevie w Venray. Pośrednik - Eurojob. Czytałam wiele niepochlebnych opinii, jednak kobieta z biura zapewnia, ze obecnie bardzo potrzebują osób z j.angielskim i w przeciwieństwie do miesięcy letnich będzie tam sporo pracy. Na moje zarzuty, że nie chcę pierwszej wypłaty dopiero po 7 tygodniach odpowiedziała, że możliwe są cotygodniowe zaliczki do 200 euro, a nie do 50 jak powiedziano mi w Polsce. Pomóżcie się zdecydować, bo sama nie wiem już co myśleć. Pozdrowienia ;)
 
 
icoteraz
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 3
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 9:27 am   

Też dostałem tą ofke, tez czytałem opinie i jadą z nimi na grubo, też myślę, skąd jedziesz?
 
 
martaaa3
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 12:24 pm   

trzymajcie sie tematu

masz opcje priw ,wiec skorzystaj z niej
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Wrz 05, 2013 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Traken 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 46
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 2:49 pm   

Znam Ceve od podszewki , pracowała tam moja żona i kilku innych znajomych . Stanowczo odradzam, chyba ze jestes mocno zdeterminowana.
pozdrawiam
_________________
Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte.
 
 
koper
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 11:55 pm   

Sama Ceva jest spoko. Ale EuroJob to najgorsza! agencja w całej NL! Na Cevie są jeszcze 2 agencje eupeople, która jest o niebo lepsza i Tempo-Team która jest najlepsza pod względem gwarantowanych godzin i dostawanej kasy. Tyle, że nie zalatwia Ci ani mieszkania ani transportu ani nawet ubezpieczenia. Jeżeli masz już troszkę pochytane i uściułałes cos na start, to proponuje zakręcić się w tempo-team przynajmniej nie będą Cie okradali.
A na EuroJob szkoda waszych nerwów.
 
 
pssscho
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 3
  Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 12:45 am   CEVA ?

Witam wyjeżdzamy razem z dziewczyną do pracy w CEVA. Jak tam aktualnie wygląda sytuacja? chodzi mi mianowicie o godziny pracy... ile tygodniowo idzie przerobić godzin ? co zazwyczaj w tej firmie robią kobiety ? Czy jest coś co powinienem wiedzieć jadąc tam?
 
 
gkozyr
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 1
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 5:00 pm   praca w Ceva

Możecie mi opisać jakie tam warunki są bo my też sie zastanawiamy czy pojechac tam?
 
 
kaja09
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 9
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 1:02 am   

Pracowałam w Ceva Microsoft przez prawie 1,5 roku właśnie przez Eurojob. Nigdy nie narzekałam, wypłaty zawsze się zgadzały, żadnych problemów, ale inni miewali jakieś, nie wnikam.
Pracując w Ceva są tygodniowe zaliczki "wypłaty". wypłacane jest 5 euro od godziny, reszta miesięcznie.
Ceva w Venray ma aktualnie 2 warehousy: Microsoft i Philips.
Orderpicker, praca na linii produkcyjnej (xbox, surface, klawiatury, myszki itd.), vas... Dodatkowo dla mężczyzn rozładunek kontenerów.
Info o pracy wieczorem na maila, opisane stanowisko, kierowca, godzina pracy.
Zakwaterowanie? Wszystko zależne z kim Cię ulokują, kwestia przypadku.
Może być tak, że każdego dnia będzie pracowało się gdzie indziej, ale moim zdaniem jest to plus, bo będziesz wyszkolony w kilku miejscach pracy.
Osobiście bardzo polecam i miło wspominam pracę tam ;)
 
 
pssscho
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 3
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 7:55 am   

Ile godzin tygodniowo idzie przepracować ? warunki mieszkalne w pokojach ?
 
 
kaja09
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 9
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 4:08 pm   

Niestety początkowo nie będziesz miał stałego jednego stanowiska pracy, tak jak wspomniałam będą rzucać tu i tam, więc określenie ile godzin tygodniowo nie jest możliwe.
Warunki mieszkalne tak jak wcześniej pisałam, zależy gdzie trafisz: camping Maasbree warunki jak na camping bardzo przyzwoite, reszta to domy mieszkalne, kilka pokoi, jedna łazienka, kuchnia, salon- jak się sprzątnie można żyć fajnie.
 
 
dp
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 6:27 pm   

Ktoś wyjeżdża do pracy w CEVA w ten weekend? Zakwaterowanie camping w Maasbree. Czy ktoś może podać jakie warunki tam aktualnie panują..Chodzi o pracę i zakwaterowanie.
 
 
blazejj
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Kwi 2014
Posty: 2
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 12:14 am   

kaja09 a wiesz może coś o warunkach panujących na "telefony nokia"?
Z góry bardzo dziękuje! :)
 
 
kaja09
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 9
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 12:24 am   

Nokia w miejsowości Oss nowy projekt, dużo osób z Ceva Venray przenieśli tymczasowo właśnie tam. Jak to zwykle przy nowym projekcie, wiele hałasu z początku a nigdy nie wiadomo jak wyglądać to będzie za 3 miesiące.
Jak pracy nie będzie to nie wińcie biura bo biuro nie ma wpływu na zamówienia jakie składa Microsoft ;) To tak off topic, gdyż wiele ludzi źle interpretuje pracę przez agencję pracy tymczasowej ;)
 
 
blazejj
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Kwi 2014
Posty: 2
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 12:50 am   

A może znasz jeszcze trochę szczegółów? :)
Jak mniej więcej wygląda rozkład pracy? Tak jak w ogłoszeniu: software, naklejka, karton, podaj dalej? Gdzieś tam coś ktoś kiedyś nie mówił? ;)
 
 
kaja09
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 9
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 12:38 pm   

Niestety co do tego projektu nie znam procesu transformacji.
Sama transformacja jakiegokolwiek produktu nie jest skomplikowana, jesteś odpowiedzialny za swoje stanowisko, nad Twoją pracą czuwa Line Leader do którego możesz zgłaszać wszelkie pytania i wątpliwości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group