NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Goch-mieszkanie i praca na granicy
Autor Wiadomość
Amico 
Poczatkujacy


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Gdańsk/Goch
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 3:13 pm   Goch-mieszkanie i praca na granicy

Witam..
chciałbym sie dowiedziec czegos więcej na temat pracy w przygranicznych miejscowościach w Holandii niedaleko Goch w niemczech... Otóż moja dziewczyna niema prawa jazdy, straciła prace, do której jeździła z koleżankami i stąd moje pytanie czy nie orientuje sie ktos z Was czy istnieją biura zapewniające transport z Goch a niewymagające mieszkania na parkach? Ja moge się ew. podzielic wiedzą na temat tempo-team w goch- organizują "dowozy koleżeńskie" Może ktos wie coś wiecej? dzieki za odp.
_________________
slaap lekker...
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 6:42 pm   

Jezdzilam trzy lata temu na tej zasadzie z Otto. Wiem ze jeszcze na zasadzie kolezenstwa jezdza z firmy Forinflex, siedzibe ma chyba w cuijk.
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 1:16 am   

Tam w Goch chyba działa Mc DoIt, ale tej firmy raczej nie polecam. Chyba, że jesteście naprawdę zdesperowani. Może nie ma tragedii, ale nie jest to firma godna polecenia.
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 11:27 am   

bagniaczka napisał/a:
Tam w Goch chyba działa Mc DoIt


Nie wiem jak teraz ale do niedawna ta firma miała swoją siedzibę w Kleve, czyżby się przeniosła? Albo masz na myśli że ludzie mieszkający w Goch jeżdżą do pracy przez tę firmę(a tego nie wiem bo znam tylko ludzi z kleve którzy tam pracowali)?
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 2:21 am   

Mc DoIt chyba dalej ma siedzibę w Kleve, ale w Goch (przynajmniej kiedyś) mieli mieszkania i stamtąd ludzi do pracy zabierali.
 
 
Amico 
Poczatkujacy


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Gdańsk/Goch
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 3:15 pm   

Ta firma McDoIt to dlaczego nie godna polecenia? jaką pracę oferują? I czy na dłużej?
A czy słyszał ktos z Was o firmie Work4Jobs z Gennep? mają mieszkania "słuzbowe" dla pracowników min. z Goch.. pisałem do nich po polsku, potem po angielsku a na koncu nawet po holendersku ale zero odzewu..
_________________
slaap lekker...
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 12:54 am   

Ja z Mc Doitem miałam takie doświadczenie: miała być praca na dłuższy czas, skończyła się po 4 tyg. Nie zdążyłam nawet wziąć części wypłaty (płacą co 4 tyg.), jak kazali mi jechać do Polski - pytanie, za co. Jak przyjechałam, to miało być tak, że będę pracować w różnych miejscach, a potem nagle po 4 tyg. żadnej innej propozycji, tylko wypad z ich mieszkania i do PL! W dodatku okazało się, że mnie (i nie tylko zresztą mnie) jakoś "przeoczyli" przy wypłacie i praktycznie nie miałam za co żyć. A oni cały czas uparcie twierdzili, że kasę wysłali. Pomogła dopiero interwencja polskiego biura, które nas do nich skierowało. Ale co wydałam na telefony w Holandii, do Niemiec i Polski to moje. W dodatku za 1 tydzień i tak mi kasy nie zapłacili, chociaż potem w jaaropgafie było, że ją dostałam. Znam ludzi, którzy dla nich długo pracowali i jakoś żyli, być może tylko kilka osób miało takie doświadczenia jak ja, no ale chyba rozumiesz, czemu ich nie polecam. Chociaż dzięki tej całej sytuacji zdobyłam ciekawe doświadczenie p.t. podróż stopem z Holandii do Polski :D
 
 
Amico 
Poczatkujacy


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Gdańsk/Goch
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 6:24 pm   

dziękuję bardzo, bedę unikał.. no faktychnie (pipipiiiii) z nich... takich to nie lubimy..
_________________
slaap lekker...
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 2:06 am   

W tajemnicy zdradzę, że pracownicy nazywają tę firmę >>>cenzura<<< doit :D
 
 
Amico 
Poczatkujacy


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Gdańsk/Goch
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 10:28 am   

Czy zna ktoś firmę Jobs4work z Gennep??
_________________
slaap lekker...
 
 
Karol122
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 2
Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 12:33 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Kwi 14, 2017 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group