NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
3 kontrakty rozne funkcje
Autor Wiadomość
Bibula
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 10:08 pm   3 kontrakty rozne funkcje

Witam
Z gory przepraszam jesli taki temat gdzies tu juz sie pojawil ale nie mialam czasu "grzebac";)

W styczniu 2011 roku podpisalam kontrakt z firma x gdzie mialam funkcje jako pomoc w kuchni , sprzatanie itd ... Kontrakt podpisany zostal na 6 miesiecy.
Po 3 miesiacach moj szef postanowil mi dac inna funkcje ( jako asystent ) przy czym w kontrakcie ( juz 2gim ) zmienil jedynie nazwe na "asystent " i oczywiscie dostalam kolejny kontrakt od marca 2011 roku na rok.
W roku 2012 podskoczylam tyczke wyzej juz jako menager na kolejny rok do 2013 i znow dostalam kontrakt na rok ktory sie koncy w marcu 2014
Moje pytanie to czy przy 2 roznych funkcjach ale w tej samej firmie te kontrakty sie licza jako 3 czy szef moze mi dac od marca kolejny kontrakt wciskajac mi ze ten pierwszy kontrakt ( pomoc w kuchni , sprzatanie) to inna funkcja i sie nie liczy ?
Przepraszam jesli napisalam z lekkim nie zrozumieniem ale juz mi sie jezyk placze ;)
Pozdrawiam
B
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 11:17 pm   

Horeca? Liczy się jako kolejny kontrakt, lecz jeśli pracujesz w horeca to kontrakt na czas nieokreślony dostaniesz dopiero po 5 umowie lub po 5 latach.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group