NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ma ktos informacje na temat biura TEmpo - Team?
Autor Wiadomość
rooxana14
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 5
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 3:44 pm   Czy ma ktos informacje na temat biura TEmpo - Team?

potrzebuuje informacji czy tam przyjmuja tylko z bdb jezykiem holenderskim? czy ktos z podstawami tez ma szanse? konkretniej chodzi mi o pracy w dystrubucji Etosa. wiem ze wspolpracuja z Tempo- team. ale nie jestem pewna czy z moja "biegloscia" sie zalapie. czy lepiej sproowac bezposrednio do siedziby Etosa i tam zapytac czt potrzebuja kogos na magazyn?> proszeeee o pomoc :088:
 
 
kubaa88 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 8
Wysłany: Śro Sty 29, 2014 12:23 am   

Mieszkam ze znajomym który tam pracował fakt jezek wymagali no musisz sie jakos dogadac po holendersku ale nie biegle
Jezeli chodzi o przyjecia to dzisiaj rozmawial z kims kto tam pracuje ze znajomą i powiedziała ze nie ma przyjęc ale próbuj :)
Oczywiscie pracował przez tempo team
 
 
rooxana14
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 5
Wysłany: Śro Sty 29, 2014 5:34 pm   

to znaczy ja nie mam problemu z dogadaniem tylko wiem ze moj jezyk nie jest perfektycjy i nie wiem czy mam szanse :(

i dziekoweczka za pomoc :) )
 
 
pawliczek40
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 3
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 12:47 pm   

bylem w roterdamie mieszkania ok po 2 osoby w salonie plazama byla wgl pelne wyposazenie pracowalem na magazynie albert haijn zbieranie zamowien w jezyku pl nagrywasz sie po polsku , ogolnie bez jezyka nas poprzyjmowali auto sluzbowe dostajesz plus za free na tydz 200km mozesz zrobic masz karte i na cpn tym placisz polecam tempo team dobra agencja tylko na magazynie koordynatorzy byli k..wami ale to juz nie wina tt
 
 
olek1063 
Gaduła

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 111
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 2:52 pm   

Jeśli znasz holenderski to na pewno masz większe szanse niż taki co nie zna i ma doświadczenie :) Jeśli nie szukają ludzi na już to mogą wybrzydzać, że niekoniecznie twój poziom jest wystarczający. Już raz mnie to spotkało w tt. Jak nie pójdziesz to się nie przekonasz!

Powodzenia!
 
 
emkaesiak1946
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 17
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 10:41 pm   

Na ogół w tempo-team wystarczy angielski, a w Albert Heijn nawet i tego nie wymagają. Zaś jeśli chodzi o Etos'a, to z tego co wiem to przyjmują tam tylko z holenderskim. W jakim stopniu? Tego nie wiem, dalej się nie dowiadywałem.

Zaś co do samego biura, dosyć ciężko z załatwieniem sobie wolnego, a zwłaszcza w weekend, nie są zbyt przychylni. Można się poczuć jak... numerek, prawie jak w OTTO.
_________________
Robię to co kocham, choć chcą mnie za to karać, nie zrezygnuję z tego bo w tym jest moja WIARA!
MKS Zagłębie Lubin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group