NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięcie ubezpieczenia i digid
Autor Wiadomość
mrbino
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: Śro Lut 05, 2014 3:41 pm   Zamknięcie ubezpieczenia i digid

Witam w grudniu wyjeżdżając na swięta do domu z myśla o zostaniu na miejscu udałem sie do Unive aby zamknąć ubezpieczenie. Wszystko było elegancko, pracownik unive powiedział mi że zwrot to znaczy dofinansowanie do ubezpieczenia ktore uzyskalem poprzez DIGID automatycznie sie zamknie jak zamykam u nich w UNIVE ubezpieczenie.

Otóż tak się nie stało, wszedłem na konto holenderskie i moim oczom ukazała sie kwota 68 E które dostałem 20stego stycznia. Wszedłem na belastingdienst i tak w całorocznej rozpisce na rok 2014 nie ma nic, wszedzie po 0 E dla porownania sprawdzilem rok 2013 i tam faktycznie były wpisane te kwoty które dostawałem.

Pytanie o co kaman ?

Czy posiadacie jakie adres email do belastingdienst ? bo nie moge nigdzie znaleźć , chciałbym się z nimi skontaktować .

Czy moze ktoś juz miał podobnie lub wie o co tu chodzi ?

pozdrawiam
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Lut 06, 2014 12:17 am   

mrbino,
Cytat:
Czy posiadacie jakie adres email do belastingdienst ? bo nie moge nigdzie znaleźć , chciałbym się z nimi skontaktować


Kontakt zdaje sie tylko telefoniczny BelastingTeleffon: 00800-0543.



prawde mowiac nic nie dzieje sie ,ani nie zamyka tu automatycznie nawet jak posiada sie DigiD
a wyjezdzajac z tego kraju powtarzam to wszystkim moim znajomym ,ze zawsze trzeba pamietac o tym by ( i to najlepiej pisemnie) powiadomic swoja ubezpieczlanie -verzekering
o wyjezdzie , by na'' amen '' zamknac ubezpieczenie, bo potem wlasnie powstaja takie nieciekawe sytuacje ktore niejednokrotnie bija po kieszeni
 
 
mrbino
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 1:15 pm   

Dziekuje za numer telefonu.

Co do zamkniecia ubezpieczenia to byłem osobiście w placówce Unive i tamtejszy pracownik osobiscie stwierdzil po moim pytaniu dotyczacym digida ze jak zamkniemy ubezpieczenie to tamto sie zamknie automatycznie poniewaz nie bede miał juz ubezpieczenia. Było dla mnie to logiczne.

Najważniejsze jeszcze raz pytanie dlaczego w rozpisce na rok 2014 mam wszedzie 0E jezeli chodzi o dany miesiac gdzie na konto wpłyneło, a w 2013 roku mam wszedzie wpisane to co dostawałem na konto czyli 85 E ?

I za cholere nie wiem gdzie znaleźć ten formularz by to zamknąć ;/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group