NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sport
Autor Wiadomość
adamek88
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 113
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 10:06 pm   

Hej jest ktoś na forum z Bredy lub okolic kto gra w piłkę nożną? Chętnie bym pograł rekreacyjnie w wolnym czasie
 
 
 
Drozda27 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 0
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 11:29 am   

Legiaaa Warszawaaaa!!!pozdrawiam wszystkich :081:
 
 
vendetta 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro Cze 22, 2011 9:34 pm   

Siema....
W sobote Wisła K. gra sparing z Loko Sofia w okolicach Arnhem, dokladniej miejscowosc Doorwerth, godz. 17... Wybiera sie ktos?
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 10:44 am   

Pozdrawiam całą drużynę Jagielonii Białystok nieudacznicy i patałachy haha!!
 
 
vendetta 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 9:23 pm   Adamek-Klitschko

Powitał

Za miesiąc odbedzie sie mega walka Adamek-Klitschko. Walka ma być kodowana w systemie pay-per-viev i jedynym sposobem na obejrzenie jest odblokowanie kanału HBO, bądź RTL. Zastanawiam sie czy rodacy na codzien przebywajacy w nl planują cokolwiek by obejrzec ten spektakl. Ciekawe czy wogole jest cisnienie wobec polaków mieszkajacych tutaj. Czy ktos cos juz organizuje?

Od Siebie dodam ze mieszkam w Oss. Sa dwa lokale tutaj w których można byłoby rzec słówko na dany temat i w miłym gronie obejrzec zawody. Piszczcie, myślcie, ogarniajcie...
Pozdrawiam
 
 
Ratek 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 96
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 9:27 am   

z tego co mi wiadomo to w polskiej tv nie pokazują walki bedzie tranmisja PPV (pay per view). Natomiast RTL niemiecki ma być widoczny tylko dla mieszkańców Nimiec a dla reszty zakodowana transmisja...Takie info ukazało sie z tydzien temu, może do chwili obecnej sie coś zmieniło. Ja walke obejrz w sieci przy piwku :)
 
 
vendetta 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 8:04 pm   

No to juz wiadomo, walka w cyfrowym polsacie i tylko w pay-per-viev
Chyba pozostaje tylko dom, internet plus piwko...echhh
 
 
mks1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 7:04 pm   

Będą jakies ciekawe wydarzenia sportowe w Holandii w najlblizszym czasie?
 
 
użytkownikforum 

Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 0
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 7:35 am   Boks, Muay thai

Witam wie ktoś czy w rejonie Zuid w Rotterdamie można gdzieś trenować boks lub muay thai ???
 
 
jarzaj 
Poczatkujacy
maly

Wiek: 43
Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: rotterdam
Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 4:22 pm   tenis ziemny

jestem z rotterdamu. chetnie bym pogral w tenisa ziemnego. w rotterdamie sa darmowe publiczne korty. amatorsko i dla poprawienia kondycji. szukam chetnych
 
 
 
Sooweczka 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 0
Wysłany: Śro Lip 11, 2012 7:22 pm   !!!!SIATKÓWKA - FLEVOLAND!!!!!!

Witajcie! Poszukuję ekipy do gry w siatkówkę, myślę że na początek można spróbowac na plaży, ale na dłuższą mete fajnie byloby wynając salę i spotykać się na grę raz czy dwa razy w tygodniu.
Czekam na odpowiedzi! Pozdrawiam!:)
 
 
Miotajacy 
Archers Bydgoszcz

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 0
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 9:27 pm   Football amerykański

Witam.
Od powrotu z urlopu poszukuję stronę z lista klubów amerykańskiego footballu, ponieważ w Polsce trenowałem ten sport i chciałbym dalej kontynuować przygodę z tym sportem.
Czy mógłby ktoś mi podać stronę z klubami amerykańskimi w holandii bądź podał na forum kluby i informację gdzie one się znajdują?
Byłbym bardzo wdzięczny.
_________________
Raz, dwa, trzy!
!!Archers Bydgoszcz!!
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Sob Sie 04, 2012 5:59 pm   

Witam serdecznie :)
Ostatnio z kolegami postanowiliśmy wrócić do piłki nożnej. Wcześniej graliśmy w VI-IV lidze w Polsce.
Chcielibyśmy zająć się sportem znów na poważnie.
Nasze "obchody" po holenderskich klubikach zazwyczaj kończyły się fiaskiem. Albo nie chciano z nami w ogóle rozmawiać, albo nikt nie mówił po angielsku (akurat). Powód jest oczywiście znany: polskie ID.
Teraz pytanie do Was drodzy forumowicze i wielbiciele sportu: czy znacie może w Holandii (najlepiej w okolicach Zuid Holland) klub piłkarski gdzie dostaniemy chociaż szansę na pokazanie naszych umiejętności?
Oczywiście przyszła nam do głowy również myśl żeby założyć swój własny mini klubik. Tylko jak to się ma do rozgrywek w ligach holenderskich? Czy jest ktoś na forum, kto może dogłębnie wytłumaczyć co i jak?

PS: Jeżeli jesteście zainteresowani kopaniem z nami to proszę o kontakt na PW :)
 
 
mesutozil 
Poczatkujacy
mesut

Wiek: 32
Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Den haag
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 4:39 pm   Piłka nożna w Den Haag!!!!

Witam.
Czy nie potrzebuje ktoś człowieka do grania w piłkę nożną w Den Haag ? Proszę o jakieś namiary czy coś bo już umieram bez grania .
Pozdrawiam .
Nr gg 44801157
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 1:03 pm   

przeniesione


krawiec86 napisał/a:


KLUB PIŁKARSKI BERGEN OP ZOOM

Co Myslicie o stworzeniu klubu pilkarskiego w Bergen op Zoom?Z tego co wiem sa tutaj kluby Holenderskie i Tureckie moze czas na klub Polski?Jestem trenerem pilki noznej mieszkam i pracuje w Bergen op Zoom mysle ze wielu chlopakow z okolicy było by zainteresowanych na tak przyjemne spedzenie popoludnia i weekendow.A jak wy to widzicie?wypowiadajcie sie wyrazajcie chec krytykujcie podpowiadajcie czekam na rozmowe Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group