NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sport
Autor Wiadomość
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 7:12 pm   

krawiec86 napisał/a:


KLUB PIŁKARSKI BERGEN OP ZOOM

Co Myslicie o stworzeniu klubu pilkarskiego w Bergen op Zoom?Z tego co wiem sa tutaj kluby Holenderskie i Tureckie moze czas na klub Polski?Jestem trenerem pilki noznej mieszkam i pracuje w Bergen op Zoom mysle ze wielu chlopakow z okolicy było by zainteresowanych na tak przyjemne spedzenie popoludnia i weekendow.A jak wy to widzicie?wypowiadajcie sie wyrazajcie chec krytykujcie podpowiadajcie czekam na rozmowe Pozdrawiam


Jestem pierwszy chętny. Znajdę przynajmniej kilku jeszcze więc zaczynaj organizować.
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
krawiec86

Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 0
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 4:02 pm   

w jakim wieku jestes i ilu grajkow moglbys zalatwic?
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 4:26 pm   

kilku chłopaków około 30 .
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
krawiec86

Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 0
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 7:02 pm   

Ja takze paru mialbym sztywnych, zaczalem grac w klubie kawalek za bergen lecz nie mogletego pogodzic z praca teraz gram na hali wkazda niedziele i moze paru chlopakow znalazlbym choc wiekszosc to typowo niedzielni grajkowie czesto po zakrapianej imprezie a mi chodziloby o cos bardziej konkretnego poniewaz potrzeba by bylo ludzi ktorzy robia to dla przyjemnosci ale maja w sobie choc cien sportowego ducha i profesjonalizmu,Mysle ze taki klubik mialby racje bytu koszt dla jednego zawodnika to okolo 15e na miesiac przynajmiej ja tyle placilem w klubie.Zachecam do dyskusji
 
 
Małgosia35
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 25
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Śro Lut 27, 2013 10:42 pm   

hehe ja zgłaszam kandydature razem z chłopakami z osiedla. świeża i młoda krew 16-18 lat. gdybyś mógł coś więcej powiedzieć na jakich warunkach miało by być to realizowane, to bylibyśmy w 100 % wdzięczni i chętni do realizacji Twojego planu :)
 
 
krawiec86

Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 0
Wysłany: Pią Mar 08, 2013 7:15 pm   

sprawa wyglada tak ze najlepsze rozwiazanie to pojsc do klubu w bergen a jest ich kilka i zapytac czy nie mozna byloby grac teamem polskim pod ich szyldem wtedy oplaca sie ok 15 e na miesiac za osob za stroje boisko itp,Zakladajac wlasny klub koszty bylyby o wiele wieksze a sponsora raczej trudno znalesc heh co o tym myslicie?
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 8:57 am   

Na mnie i kilku znajomych możesz liczyć.
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 12:55 pm   

krawiec86,

To dobry pomysl, kolega gra w niemieckim klubie w polskiej druzynie. Ja jak jeszcze gralem to raz mielismy jako przeciwnikow cala Serbska druzyne z holenderskiego klubu. O wiele latwiej zebrac cala druzyne i wpisac sie do klubu, na pewno jakis sie zgodzi bo dla takiego klubu cala druzyna extra to niezle wplywy. Oprocz tego mozecie sie wymieniac graczami jak wam zabraknie, albo pozyczyc graczy do innej druzyny z tego klubu jak bedziecie mieli za duzo.

A w niedziele to zapiszcie sie do 5-6 klasy rezerw, tam jest wiele takich zakrapianych druzyn wiec i o poziom nie trzeba sie martwic ;)
Ostatnio zmieniony przez GeraltRivia Sob Mar 09, 2013 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krawiec86

Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 0
Wysłany: Nie Mar 10, 2013 12:20 pm   

Tak wlasnie o niedzielne rozgrywki mi chodzilo.Przez moment gralem w takiej ekipie i poziom rzeczywiscie nie jest wysoki ale czasem mozna powalczyc z nawet dobrymi ekipami treningi mielismy raz w tygodniu o godz 20 a w niedziele mecz z pobliskimi miasteczkami i wioskami. mysle ze od poczatku nastepnego sezonu mozna byloby sie podlaczyc do jakiegos klubu a tymczasem mozna byloby sie spotkac w jakas niedziele w bergen i pograc zobaczyc ilu nas jest i pogadac wiem ze za lidlem jest male boisko ogolnodostepne jesli ktos wie o lepszym dajcie znac .Pozdrawiam
 
 
GrzesiekGDA
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 8:09 pm   

Witam to dobry pomysł też bym dołączył pograć mieszkam w Sint-Oedenrode chodzi Ci o Bergen przy Eindhoven ? Pozdrawiam
:030:
 
 
michal0718 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 3
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 3:13 pm   

Witam

Poszukuje zmotywowanych osob do polskiej druzyny pilkarskiej w Venlo.

Pozdrawiam

06881 3323
 
 
GrzesiekGDA
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Cze 14, 2013 11:03 pm   

ta druzyna to ma wystepowac w lidze czy to sa jakies sparingi i jaki jest poziom pozdrawiam
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Sie 11, 2013 8:21 pm   

jacek_mal napisał/a:


Club Card PSV Eindhoven

Witam, mam pytanie dotyczące założenia karty kibica PSV... czy zakładając taką kartę będę mógł kupić bilet tylko na siebie czy również dla osób towarzyszących której takiej karty nie posiadają?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź:)
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Paź 13, 2013 5:14 pm   

nitii napisał/a:
Witam. Mam pytanie. Niedlugo przeprowadzam sie do Helmond i szukam kontaktu na gre w pilke nozna. Nie chodzi o profesjonalny klub tylko o spotkania np. Raz w tygodniu na hali badz murawie grupa osob zeby troche popykac w pilke. A moze ktos zna namiary do kogos kto szuka ludzi do innych gier zespolowych ? Chodzi o zabawe i troche ruchu. Wiem ze w Helmond jest spora grupa naszych rodakow wiec jak cos takiego nie istnieje to moze zbierze sie grupa ludzi ktora chciala by ogarnac temat spotkan. Wszystko jest do zorganizowania :) czekam na propozycje !
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 6:16 pm   

Czy ktoś na forum uprawia może sporty motorowe? (wyścigi samochodowe, turnieje kartingu, rajdy etc.)
Chciałbym się dowiedzieć więcej jak to wygląda tutaj w NL, być może wybrać się na dzień otwarty w Zandvoort i pojeździć po torze.
Ewentualnie zorganizować jakiś zlot miłośników motoryzacji.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group