NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z karta Lycamobile
Autor Wiadomość
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Śro Kwi 23, 2014 6:06 am   problem z karta Lycamobile

Witajcie- może ktoś ma pomysł jak rozwiązać ten problem: mam konto w ING NL i podałem tam nr Lycamobile do przesyłania kodów potwierdzających transakcję. Problem polega na tym że od roku karta nie była doładowywana (jestem w PL i niestety póki co nie wracam do NL) i została zablokowana. Na stronie ING jest napisane że można zmienić nr telefonu ale tylko podczas wizyty w banku. Czy można w jakiś sposób z PL doładować kartę Lyca NL? Pamiętam że kiedyś kupowałem kody doładowujące ze strony www- ale pozostaje problem jak je wprowadzić skoro moja karta nie widzi zasięgu (a nawet jak widziała w PL to skrócone kody nie działały). Zakładając że znajdę kogoś kto na miejscu w NL kupi mi doładowanie - czy będzie mógł doładować mi konto nie mając fizycznie tam karty SIM?
 
 
lubcjusz
Gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 100
Wysłany: Śro Kwi 23, 2014 8:33 am   

Biedrek, bez problemu można doładować Lycamobile przez internet. Jednak w Twojej sytuacji problem leży gdzie indziej. Z tego co pamiętam, jeżeli się nie doładuje karty przez jakiś czas to operator ją dezaktywuje i numer wraca z powrotem do obiegu. Jeżeli tak się stało to nic nie zrobisz na odległość.
 
 
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Śro Kwi 23, 2014 8:44 am   problem z Lycamobile

Czyżby coś się zmieniło? Jak byłem w NL to pamiętam że ze strony dało się "doładować" w taki sposób że na maila dostawałem kod do wklepania w telefon. A tego nie dało się zrobić poza zasięgiem sieci.
Czy mógłbym prosić kogoś kto ma Lyce by zadzwonił do biura obsługi (było za darmo o ile pamiętam) i dowiedział się ile ważna jest karta i czy da się ją reaktywować?
 
 
lubcjusz
Gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 100
Wysłany: Śro Kwi 23, 2014 8:58 am   

Napisałęm że da się doładować bez problemu, ale w regulaminie jest napisane że jeżeli nie wykonuje się połączeń lub nie wyśle wiadomości przez ponad 6 miesięcy to taka karta jest automatycznie dezaktywowana i już nie można z niej korzystać, Wszystko jest na ich stronie www. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group