NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Cze 01, 2015 11:02 am
FIDES- praca przy kurczakach
Autor Wiadomość
robert74rm 
Poczatkujacy
robert74rm

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
  Wysłany: Sob Mar 15, 2014 12:21 pm   FIDES- praca przy kurczakach

Witam. Ja z moja dziewczyna dostalismy propozycje wyjazdu do pracy przez FIDES. Czytalem forum, ale posty są z 2010 roku, a wiec 4 letnie i moze ta firma sie poprawila? Na poczatku bylismy pozytywnie nastawieni do tego wyjazdu, ale teraz sie wachamy. Moze ktos czyta, kto tam pracuje (tylko nie koordynator) lub tez pracowal niedawno? :039:

[ Dodano: Sob Mar 15, 2014 12:22 pm ]
robert

[ Dodano: Sob Mar 15, 2014 12:22 pm ]
Cytat:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 12:59 pm   

Cytat:
moze ta firma sie poprawila?


Jak bardzo na to liczysz ? ... bo posty sa nieaktualne ?

A nie przyszlo Ci do glowy ze nasi rodacy omijaja firme ...szerokim lukiem i stad na forum malo na jej temat ...

pozdrawiam



http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=212692
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
robert74rm 
Poczatkujacy
robert74rm

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 1:54 pm   

Widze ze to chyba firma krzak. Napisalem do tej koordynatorki, ze mam same negatywne opinie o jej firmie i ze obiecuja np, zwrot kasy za dojazd wlasnym autem, a na miejscu okazuje sie ze nie placa, a jak sie komus nie podoba to, zeby sobie rower kupil, a ona mowi, ze sama pracuje tam dopiero pol roku i ze te opinie sa wyssane z palca i ze jak ktos chce pracowac to jemu u nich jest dobrze. TAK, tylko ja wywale z dziewczyna ok. 1500 zeta na wyjazd a na miejscu nic mi nie gwarantuja. Gdyby to byla praca za tzw, miedzą, to bym poszedł, zobaczył i najwyzej zrezygnowal. :026:

[ Dodano: Sob Mar 15, 2014 2:43 pm ]
Gdyby jakas para chciala wyjechac na kurczaki to pisac na maila do mnie a podesle nr do koordynatorki z Fidesa. :081:
.

[ Dodano: Sob Mar 15, 2014 2:43 pm ]
[email protected]
 
 
Jary 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 23
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 9:15 am   FIDES- praca przy kurczakach

Trudno powiedzieć, czy firma jest zła, to zależy od koordynatora. Pracowałem w Kornhorn. Praca w samej firmie storte jest dobra i atmosfera dosyć przyjemna (brygadziści spoko, można się czasami pośmiać) Ale firma fides z nową koordynatorką mało przyjemna. Lubi słuchać plotek i zwalnia ludzi z dnia na dzień, bez podania przyczyny. Po prostu ma taki kaprys. Przekazuje Szymonowi tylko co jest jej wygodne, a ten słucha nie sprawdzając tego, i wychodzi, że zwalnia Szymon. Tak poleciało sporo osób. A co do zarobków, to jak wszędzie takie same. Płacą co tydzień, ale trzeba sprawdzać czy wszystko się zgadza. Dojazdy do pracy są płatne. Nie polecam tej firmy, bo nie wiesz ile dni w tygodniu będziesz pracować, jeden dzień czy pięć dni no i nie wiesz kiedy ciebie zwolnią. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Jary Wto Mar 18, 2014 9:26 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
robert74rm 
Poczatkujacy
robert74rm

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 9:17 am   

Dzieki za opinie :038:
 
 
Hans82
Poczatkujacy
Hans

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 5
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 12:55 pm   FIDES- KORNHORN

Witam.
pracowałem w tej firmie kilka razy w miejscowości Kornhorn, ale to co się dzieję w tym momencie przechodzi wszelkie pojęcie. po kolejnym powrocie zastało mnie straszne rozczarowanie !!! nowa koordynatorka a raczej pseudo jest kompletnie bezużyteczna. szczerze nie polecam wam tam jechać. po co macie się denerwować. za dojazd nie zwracają. mało tego bardzo często są sytuacje, że nie ma czym dojechać do pracy bo Dorotka tak ułozy grafik że nie nie ma odpowiedniej liczby aut. plan zmenia się praktycznie każdego dnia, a nawet w ciągu dnia kilka razy. na kazdej przerwie trzeba sprawdzić. jeżeli masz pierwsza zmianę i grafik zmieni się po południu to w zwyczaju nie ma informowania ludzi o tym. bardzo czesto byy takie sytuacje, że ludzie nie wiedzieli że pracują. kiedy przyjeżdzali do pracy to dorotka udawała że nie wie jak to sie stalo, a dla przłożonych mówiła, że dana osoba zaspala itp. za każdym razem kiedy przychodzi się do biura ona nigy nie ma czasu. bardzo czesto gdy sie ja o cos pyta to albo nie wie albo mowi ze sie dowie i oddzwoni, jednak nigdy tego nie robi. Jest bardzo opryskliwa i nie miła.
w kazdy czwartek kiedy przyjezdza ktos z biura z doetinchem nie pozwala wejsc do biura i porozmawiac.
sama firma Storteboom jes bardzo dobra i fajnie się tam pracuje, niestety dzieki dorocie duzo osob pracujacych juz tam kilka razy ma dosyc. wiele osób pracujących tam dłuższy czas moze potwierdzic, że we wczęsniejszych latach bylo tam o wiele lepiej. teraz jest jeden wielki balagan. dzieki Dorota !

pozdrawiam i odradzam firmę FIDES !
 
 
zolty06
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 22
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 5:50 pm   do Gochna

Wielka "moderatorko" te twoje "pomocne "teksty lepiej zostaw dla siebie nie wiem po co ty tu jestes ,jak masz tak ludziom odpowiadac to lepiej nic nie pisz
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 8:13 pm   

zolty06,

uzytkowniku tego forum

moze wyjasnij o co ci biega, bo swoja wypowiedzia nic nie wniosles do tego watku

i jesli masz udzielac takich wypowiedzi w temacie to lepiej zamilcz!
 
 
Jary 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 23
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 10:15 am   Re: FIDES- KORNHORN

Hans82 napisał/a:
Witam.
pracowałem w tej firmie kilka razy w miejscowości Kornhorn, ale to co się dzieję w tym momencie przechodzi wszelkie pojęcie. po kolejnym powrocie zastało mnie straszne rozczarowanie !!! nowa koordynatorka a raczej pseudo jest kompletnie bezużyteczna. szczerze nie polecam wam tam jechać. po co macie się denerwować. za dojazd nie zwracają. mało tego bardzo często są sytuacje, że nie ma czym dojechać do pracy bo Dorotka tak ułozy grafik że nie nie ma odpowiedniej liczby aut. plan zmenia się praktycznie każdego dnia, a nawet w ciągu dnia kilka razy. na kazdej przerwie trzeba sprawdzić. jeżeli masz pierwsza zmianę i grafik zmieni się po południu to w zwyczaju nie ma informowania ludzi o tym. bardzo czesto byy takie sytuacje, że ludzie nie wiedzieli że pracują. kiedy przyjeżdzali do pracy to dorotka udawała że nie wie jak to sie stalo, a dla przłożonych mówiła, że dana osoba zaspala itp. za każdym razem kiedy przychodzi się do biura ona nigy nie ma czasu. bardzo czesto gdy sie ja o cos pyta to albo nie wie albo mowi ze sie dowie i oddzwoni, jednak nigdy tego nie robi. Jest bardzo opryskliwa i nie miła.
w kazdy czwartek kiedy przyjezdza ktos z biura z doetinchem nie pozwala wejsc do biura i porozmawiac.
sama firma Storteboom jes bardzo dobra i fajnie się tam pracuje, niestety dzieki dorocie duzo osob pracujacych juz tam kilka razy ma dosyc. wiele osób pracujących tam dłuższy czas moze potwierdzic, że we wczęsniejszych latach bylo tam o wiele lepiej. teraz jest jeden wielki balagan. dzieki Dorota !

pozdrawiam i odradzam firmę FIDES !


To o czym piszesz to czysta prawda, zmiany w grafiku kilka razy dziennie to istny koszmar. Dorota to wielka pomyłka firmy fides. Mieli dobrego koordynatora, to z niego zrezygnowali no i zaczął się bajzel na szkodę firmy fides i zapewne dla storteboom, a raczej dla ich brygadzistów. Pozdrawiam
 
 
Hans82
Poczatkujacy
Hans

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 5
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 2:50 pm   

Dokładnie było dobrze a jest tragicznie. szkoda, że nikt tam sie nie liczy z pracownikami i ich zdaniem.

szkoda też że nikt nie zrobi tam porządku z Dorotką. jej panoszenie się i bezczelność jest nie do zniesienia. a najbardziej irytujące jest to, że ona myśli i zachowuję sie tak jakby było wszytsko ok
Ostatnio zmieniony przez Hans82 Sob Mar 22, 2014 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rameus
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Nie Mar 23, 2014 1:24 am   

Poprosze o numer do koordynatora firmy na PW. Chcialbym zbadac teren.
 
 
Hans82
Poczatkujacy
Hans

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 5
Wysłany: Nie Mar 23, 2014 5:19 pm   

daj znać jak zbadasz teren :)
 
 
ewi1984
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 2
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:36 am   

a gdzie ta agencja kwateruje ludzi i jakie są tam warunki mieszkalne? Słyszałam że domki są koedukacyjne.
 
 
Hans82
Poczatkujacy
Hans

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 5
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:04 pm   

w jakim sensie koedukacyjne ?
 
 
ewi1984
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 2
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 7:42 am   

Koedukacyjne tzn.w jednym domku 2 panie i 2 panów :)
Bardziej mnie ciekawi gdzie kwateruja osoby pracujace przy tych kurczakach i w jakich warunkach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group