NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Holandia przez Agencje
Autor Wiadomość
Adamson1993
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Kwi 2014
Posty: 1
  Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 8:09 pm   Praca Holandia przez Agencje

:039:
szukam biura do którego nie bede musiał jechać na rozmowe kfalifikacyjnom

a dokumenty wyśle pocztą elektroniczną ( Nazwa Biura ew. Numer telefonu )
najlepiej jak by to była sprawdzona przez kogoś agencja bo nie chce w ciemno też jechać a niestety nie mam odpowiedniego transportu żeby jeździć po pięknym polandzie
dzieki za odpowiedzi.
 
 
doktorlecker 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 126
Skąd: s-Hertegonbosch
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 8:34 pm   

Bez rozmowy kwalifikacyjnej zostaje ci praca na szklarni, pole, i sprzątanie. Bo do takich prac nie trzeba miec żadnych kwalifikacji...
_________________
Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabiera dopiero wtedy sensu i znaczenia, gdy toczy się zgodnie z własnymi potrzebami, rytmem własnego oddechu, a przede wszystkim własnym wyobrażeniem
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 1:00 am   

No tak, ale jesli ma to byc jakas powazniejsza agencja, ktora nie bierze byle kogo z ulicy, to raczej beda chcieli zobaczyc kandydata i z nim porozmawiac.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
klimt 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Cze 01, 2014 2:21 am   

Może tu chodziło tylko o to by nie musieć mieć wizyty w biurze przed wyjazdem, że papiery można wydrukować, podpisać zeskanować i odesłać. Potwierdzić język angielski czy inny poprzez rozmowę telefoniczną?
Niestety znaczna większość z którą miałem do czynienia chce tej wizyty w biurze, raz musi być, potem można z nimi jeźdźić bez żadnych wizyt bo się jest sprawdzonym.
Marvel wysyła do Holandii do takich agencji jak ab flextracht czy ab oost i u nich w biurze nie musiałem być, tylko skanowanie, maile i telefony.
Przez tns też nie musiałem być w biurze ale to nie jest to co bym komukolwiek polecał ;)
W otto nawet trzeba być i wypełniać testy na kompie, Goodmorning to najgorzej, kiedyś zdecydowałem się nawet pojechać do biura w Trzebnicy, pojechałem ale i tak z nimi nie wyjechałem, gdy już byłem w Holandii to do mnie dzwonili, że mają pracę ale znowu bym musiał być w biurze podpisywać kolejną, więc dwie obowiązkowe wizyty w biurze to już masakra.. Szczególnie jak ktoś jest z Ustrzyk dolnych czy Suwałk..
_________________
obrazy na zamówienie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group