NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Okres wypowiedzenia, umowa na czas określony
Autor Wiadomość
red_blueberry 
Poczatkujacy
red_blueberry

Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Terneuzen
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 1:17 pm   Okres wypowiedzenia, umowa na czas określony

Witam serdecznie

Pracuje dla holenderskiej firmy bez posredników ale niestety z przyczyn osobistych muszę jak najszybciej wrócić do Polski.

Mam pierwszą umowe na czas określony tj od lutego do listopada -Arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd. jestem po okresie próbnym.

Przeczytałam wszystkie możliwe posty, nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, a wręcz zgłupiałam. :083:

Jak sparawa się ma z okresem wypowiedzenia takiej umowy ? Czy jest to faza A, a takową mogę przerwać w każdym momencie, czy obowiązuje mnie miesieczny okres wypowiedzenia ??

W kontrakcie napisane jest tylko, że:
De arbeidsoververeenkomst voor bepaalde tijd kan door elk partijnen tussendijs worden opgezegd met in acht neming van wetterlijke opzegtermijn. - czyli ogólnie zwolnienie moze nastąpić za porozumieniem stron i dotrzymaniem terminu wypowiedzenia.

Ok. Tyle, ze wiecej informacji na temat terminów w umowie nie ma - jest odesłanie do CAO Recreatie. :119:

Bede wdzieczna za konkretną odpowiedź. :039:
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 1:45 pm   

Obowiązuje zasadniczo miesięczny okres wypowiedzenia.
 
 
and77 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 10
Wysłany: Czw Lip 17, 2014 8:54 pm   

a jezeli kontrakt jest do np,15 sierpnia to czy z poczatkiem sierpnia daje lub dostaje sie wypowiedzenie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group