NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozliczenie z pracodawcą
Autor Wiadomość
jarek77
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 12:28 pm   Rozliczenie z pracodawcą

Dzień dobry. 29 maja 2014 zwolniłem się z pracy. Miałem umowę na czas nieokreślony i byłem zameldowany w Holandii. Pracowałem w tej firmie 10 lat i ostatni pracodawca był trzecim właścicielem. Manager który był zarządcą (jest to ośrodek wczasowy) wywierał na mnie taką presję i utrudniał mi pracę że podjąłem decyzję o odejściu (podejrzewam że o to właśnie mu chodziło) Tu moje pytanie. Ile czasu ma pracodawca żeby mnie rozliczyć (nadgodziny, wakacyjne, zaległy tydzień przepracowany itp). Czy może mi tego nie wypłacić? Dziękuje za reakcję.
 
 
Kasica31 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 56
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 9:25 pm   Re: Rozliczenie z pracodawcą

jarek77 napisał/a:
Dzień dobry. 29 maja 2014 zwolniłem się z pracy. Miałem umowę na czas nieokreślony i byłem zameldowany w Holandii. Pracowałem w tej firmie 10 lat i ostatni pracodawca był trzecim właścicielem. Manager który był zarządcą (jest to ośrodek wczasowy) wywierał na mnie taką presję i utrudniał mi pracę że podjąłem decyzję o odejściu (podejrzewam że o to właśnie mu chodziło) Tu moje pytanie. Ile czasu ma pracodawca żeby mnie rozliczyć (nadgodziny, wakacyjne, zaległy tydzień przepracowany itp). Czy może mi tego nie wypłacić? Dziękuje za reakcję.

Chyba chodzilo Ci o 29 ale kwietnia tego roku?Bo mamy dopiero 8 maja 2014r.I jezeli przyjmiemy,ze zwolniles sie 29 kwietnia tego roku to wszysto zalezy od tego jak wyplacano Ci wynagrodzenie w czasie kiedy jeszcze pracowales-tygodniowo czy miesiecznie?Ogolnie pieniadze za wynagrodzenie powinienes wlasnie dostac w tym samym terminie.Co do nadgodzin to tak samo powinni Ci je wyplacic tak jak robili to dotychczas,wakacyjne pewnie przeleja osobnym przelewem.No przynajmniej ja tak mialam jak konczylam prace ze swoim bylym pracodawca.Wiesz zawsze mozesz zadzwonic do swojej bylego pracodawcy i sie zapytac.
Ostatnio zmieniony przez Kasica31 Czw Maj 08, 2014 9:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jarek77
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: Pią Maj 09, 2014 10:56 am   

Tak dokładnie 29 kwietnia. Ja z tymi ludźmi nie chcę mieć nic wspólnego. poczekam do normalnego okresu rozliczenia, czyli do 25-26 maja, tak jak zawsze otrzymywałem wypłatę i zobaczymy co będzie. Jak się nie rozliczą to wtedy podejmę jakieś kroki.

[ Dodano: Pią Maj 09, 2014 11:05 am ]
jarek77 napisał/a:
Tak dokładnie 29 kwietnia hehe. Ja z tymi ludźmi nie chcę mieć nic wspólnego. poczekam do normalnego okresu rozliczenia, czyli do 25-26 maja, tak jak zawsze otrzymywałem wypłatę i zobaczymy co będzie. Jak się nie rozliczą to wtedy podejmę jakieś kroki.
 
 
Kasica31 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 56
Wysłany: Pią Maj 09, 2014 1:11 pm   

W takim razie trzymam kciuki,zebys nie musial podejmowac zadnych krokow i ze przeleja Ci te pieniadze.Rozumiem Twoje rozczarowanie i brak checi do rozmow jakichkolwiek z bylym pracodawca,ale moze w kontrakcie masz cos napisane odnosnie tego co sie dzieje po tym jak przestajesz pracowac?Niemniej jednak ja tak jak juz pisalam wczesniej nie mialam problemow z wypalata wynagrodzenia czy wakacyjnego z moim bylym pracodawca.
 
 
jarek77
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 10:24 am   

Wszyscy starszy koledzy dostali wypłaty, a mnie jednak nie rozliczyli!!! Czy ktoś wie gdzie mogę szukać pomocy żeby swoje pieniądze odzyskać?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group