NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VW POLO czy go odzyskam?
Autor Wiadomość
Oktasthc
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 3
  Wysłany: Pią Cze 06, 2014 3:18 pm   VW POLO czy go odzyskam?

Aby ktoś mi pomogl musze zaczac od samego poczatku .Mianowicie czarne polo o rejestracji zaczynajacej sie na SPI...NM okoola miesiaca moze poltora temu w Dzielnicy AMsterdamu Osterzoost na parkingu przy rzece nie znam dokladnej ulicy,mialem awarie instalacja zaczela sie kopcic wiec widac ze w srodku jest gasnica rozpylona czy wie ktos moze czy te auto dalej jest?jestem w Pl i nie wiem czy brac lawete jak sie okaze ze go juz nie ma ze jest na parkingu policyjnym a jesli tak to jakie koszta mnie czekaja>?czy nie mozna odsiedziec mandatow w holenderskim wiezieniu?prosze o informacje i czy policjant ma prawo zabrac dowod osobisty i dowod rejestracyjny auta bo tak bylo w moim przypadku gdzie zadna laweta nie scholuje auta bez tego dokumentu prosze o odp
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 5:14 pm   

Oktasthc napisał/a:
okoola miesiaca moze poltora temu w Dzielnicy AMsterdamu Osterzoost na parkingu


to zalezy od miasta, ale w Den Haag koszt zholowanego auta to € 306 + 25 € za kazdy dzien

http://www.denhaag.nl/hom...weggesleept.htm

Oktasthc napisał/a:
czy nie mozna odsiedziec mandatow w holenderskim wiezieniu?


ale jak to sobie wyobrazasz , przeciez najpierw musi byc sprawa i zapasc wyrok
Mozesz sie zdziwic ,bo tu mozna otrzymac wyrok ale niekoniecznie odsiadke , coraz czesciej zdarza sie ze obcokrajowcy z UE odsiaduja wyrok we wlasnym kraju.

Oktasthc napisał/a:
prosze o informacje i czy policjant ma prawo zabrac dowod osobisty i dowod rejestracyjny auta bo tak bylo w moim przypadku


w takim wypadku policjanci informuja gdzie i kiedy sa do dodebrania .
a nie pytales jak mozesz je odzyskac ?
 
 
Oktasthc
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 3
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 5:47 pm   

ale ja nie mam pojecia czy te auto jest odholowane czy dalej tam jest ja nie mam pojecia czy je odholowano a z dokumentami to tak ze sa one w zeewolde na komisariacie
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 6:12 pm   

Nie rozumiem czego oczekujesz . Ze ktos bedzie po całym dosc sporym zuid oost szukał auta na polskich tablicach jak nawet nie spisałes ulicy gdzie stoi to auto a rzek i kanałow pełno tu.
 
 
Oktasthc
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 3
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 6:17 pm   

ja tez lozumiem tylko gdyby ktos zauwazyl prrosilbym zeby napisal
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Cze 06, 2014 6:54 pm   

Oktasthc napisał/a:
ja tez lozumiem tylko gdyby ktos zauwazyl prrosilbym zeby napisal


Nawet jak auto nadal tam stoi, to jakie masz szanse na zabranie go z parkingu ,sam piszesz, ze nie posiadasz dokumentu tozsamosci , ani dowodu rejestracyjnego auta.

a moze masz tez nadzieje na to, ze ktos w twoim imieniu pojdzie na komisariat zapytac jak sie sprawy maja ..?
Cytat:
jestem w Pl i nie wiem czy brac lawete

kolego a do tej pory co zrobiles by odzyskac auto ?


Zastanawiam sie co to wogole ma byc .. ? ogon zawinal , dupe w troki i do Polski ... a teraz jak sprawa przyschla to probuje info poprzez forum uzyskac? i innymi sie wyslugiwac
caly ten temat to jakis kryminal.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Cze 09, 2014 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group