NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Cze 23, 2014 11:01 am
zaswiadczenie o niekaralnosci
Autor Wiadomość
Dominik1992
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 1
  Wysłany: Pon Cze 23, 2014 10:05 am   zaswiadczenie o niekaralnosci

witam jestem tu na forum nowy bardzo proszę o pomoc. Chciałbym wyjechać do Holandii ale niestety w zeszłym roku zostałem zatrzymany po 3 piwach do kontroli zabrali mi prawo jazdy na 2 lata nie mam żadnych zawiasów ale w Krk widnieje jako karany. Do jakich biur nie dzwonie wszędzie mówią ze potrzebuje zaświadczenie o niekaralności. Z tym kieruje do was moje pytanie czy nie znacie jakiegoś biura uczciwego przez które można wyjechać bez takiego zaświadczenia .Znajomy mi tez podpowiada ze można tam obejść żeby dostać takie zaświadczenie i w punkcie 11 i 13 wpisać ze zaświadczenie o niekaralności na mieniu i na osobie tylko czy takie zaświadczenie by tam przeszło bardzo proszę o pomoc naprawdę zależy mi na wyjechaniu do Holandii nawet na pole czy do szklarni
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 5:39 pm   

Dominik1992 napisał/a:
.Znajomy mi tez podpowiada ze można tam obejść żeby dostać takie zaświadczenie i w punkcie 11 i 13 wpisać ze zaświadczenie o niekaralności na mieniu i na osobie tylko czy takie zaświadczenie by tam przeszło


Jesli biuro wymaga zaswiadczenia o niekaralnosci , to niestety nijak tego nie obejdziesz
wiec powiedz koledze zeby przestal ci glupoty wmawiac ,ewentualnie niech cie dokladnie poinstruje jak tego masz dokonac

Cytat:
czy nie znacie jakiegoś biura uczciwego przez które można wyjechać bez takiego zaświadczenia

pomysl w druga strone, czy bedzie to uczciwe biuro , skoro takiego zaswiadczenia nie bedzie wymagalo ? :039:
 
 
Zibby3
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 17
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Sob Cze 28, 2014 4:20 pm   

Ja 2 lata temu wyjechałem przez Covebo. Nie wymagali zaświadczenia.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Cze 28, 2014 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group