NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Olympia Uitzendbureau
Autor Wiadomość
danielo844
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 5
  Wysłany: Śro Lis 19, 2014 2:56 pm   Olympia Uitzendbureau

Wyjeżdża ktoś przez tą firmę do Rotterdamu 30.11.2014, proszę również o opinie o tej firmie...
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Lis 19, 2014 5:13 pm   

http://www.niedziela.nl/i...pl&cr=countryNL
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
daktyl
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 4
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 12:12 pm   Re: Olympia Uitzendbureau

danielo844 napisał/a:
Wyjeżdża ktoś przez tą firmę do Rotterdamu 30.11.2014, proszę również o opinie o tej firmie...
witam ja tez dostalam taka propozycje i nie wiem co robic poniewaz wczesniej trzeba wplacic 250 zl za dojazd do Holandii, a wtedy dostaniesz umowe.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 4:32 pm   

daktyl napisał/a:
ja tez dostalam taka propozycje i nie wiem co robic poniewaz wczesniej trzeba wplacic 250 zl za dojazd do Holandii


Na osiolku do Holandii nie dojedziesz, a za dojazd sie placi ,chyba ze ustalisz z przyszlym pracodawca inaczej
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 4:45 pm   

Zreszta Olympia to jedno z wiekszych biur pracy w Holandii, watpie zeby to akurat byl przekret.
 
 
danielo844
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 5
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 8:41 pm   

Przeprowadziłem małe śledztwo i juz wszystko wiem. Owszem Olympia jest jednym z większych biur w Holandii dlatego postanowiłem tam zadzwonić i dowiedziałem się bardzo CIEKAWEJ Rzeczy!!! Piotr Jankowski nigdy tam nie pracował ani nie pracuje wiec to jest OSZUSTWO!!!! kilka osób juz to zgłaszalo w Olympi. NIECH nikt nie przelewa żadnych pieniędzy na busa . Jeszcze jedna ciekawostka odnośnie drugiej oferty pracy tym razem w Eindhoven - też związana z owocami i warzywami tym razem prowadzona przez Michaela Jansena to albo jedna osoba albo wspólnicy, wiec jeszcze raz przestrzegam przed tymi dwoma ofertami !!!!!!!
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 9:29 pm   

danielo844,

To dobrze ze sie nas nie posluchales :)

Nie wiedzialem ze to przez posrednika, a gdzie sa umieszczone te oferty?
 
 
danielo844
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 5
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 9:58 pm   

Ja znalazłem to na stronie indeed ale w sieci jest tego mnóstwo również na lokalnych stronach danych miast
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 10:25 pm   

Znalazlem, ciagle to samo ogloszenie, brak numeru telefonu, adres na gmail, zadnego fizycznego adresu w Polsce :(

Ja bym podal tego Pana na policje, tylko chyba tez nie jego prawdziwe nazwisko.
 
 
jotkaaa88 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Lis 2014
Posty: 22
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 5:16 pm   

Nie wiem co myśleć. Ja aktualnie przebywam w Holandii. Też znalazłam ofertę dostałam meila, zadzwoniłam. Pierwsze wrażenie jakiś dziwny niekonkretny człowiek. Nie wiem co myśleć gdyż ja mu żadnych pieniędzy nie przelewam więc po co miałby mnie oszukiwać? Ale z drugiej strony w rozmowach niekonkretny, nie potrafi podać szczegółów, mówi tylko, że dalsze informacje poda meilowo.

[ Dodano: Pią Lis 21, 2014 5:19 pm ]
Nie wiem co myśleć. Ja aktualnie przebywam w Holandii. Też znalazłam ofertę dostałam meila, zadzwoniłam. Pierwsze wrażenie jakiś dziwny niekonkretny człowiek. Nie wiem co myśleć gdyż ja mu żadnych pieniędzy nie przelewam więc po co miałby mnie oszukiwać? Ale z drugiej strony w rozmowach niekonkretny, nie potrafi podać szczegółów, mówi tylko, że dalsze informacje poda meilowo.danielo844, jestes pewny tego co piszesz?
 
 
danielo844
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 5
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 8:08 pm   

Zadzwoń sobie do biura w Rotterdamie to wszystkiego się dowiesz, ja nie jestem pierwsza osoba która tam dzwoniła. Nic nie musisz płacić bo jesteś na miejscu ale umowy i tak wcześniej nie dostaniesz... dlaczego bo czekają do ostatniego dnia aby zgarnąć jak najwięcej kasy to proste. Pisałem też o drugiej ofercie która jest identyczna pomimo ze z różnych biur taka sama bajeczka. Może jeszcze ktoś potwierdzi moje słowa , kto dzwonił juz do biura.
 
 
jotkaaa88 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Lis 2014
Posty: 22
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 8:49 pm   

po prostu sie zastanawiam po co mialby ze mna w ogole rozmawiac i odpowiadac na moejgo meila skoro na mnie i tak nie zarobi
 
 
benekds 
Poczatkujacy
benek

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: mokre
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 5:40 pm   Beterbaan Eindhoven

Ja również dostałem dwa prawie identyczne maile jeden o pracy w Olympii a drugi Beterbaan Eindhoven i tak jak już ktoś napisał nie wiem co zrobić, fakt na osiołku nie pojadę hehe ale podejrzana sprawa że dwie różne osoby i taka sama wiadomość ten sam układ i kasę przelew na konto dwa dni przed wyjazdem
Dowiedział się ktoś czegoś nowego.
Piszcie pomóżcie
 
 
wisienaa12 
Poczatkujacy
wisienaa12

Dołączyła: 18 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 8:19 pm   jak wyzej

Tez dostalam te dwie oferty pracy od tych panów, czy ktos cos wie wiecej an ten temat?
 
 
kdt111
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 10:04 pm   

Ja tez dostałem oferty pracy od tych 2 panów , interesowały mnie ponieważ jest mozliwy wyjazd dla pary , nawet rozmawiałem z nim przez telefon z panem piotrem i zaproponował mi również kurs na wózki widłowe , Ale jestem troche niepewny teraz i chce sie was zapytac czy jesli ma sie pękniety dowód ale wszystkie dane sa widoczne czy bedzie problem z wyrobieniem nr SO-FI ponieważ z jednego biura powiedzieli mi ze to jest problem i musze wyrobic nowy a Pan Piotr Jankowski zapewnił mnie ze jeżeli są widoczne dane to nie ma żadnego problemu ale po przeczytaniu waszych opini że to oszustwo nie wiem co zrobic bo bardzo mi zależało na tym wyjeździe .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group