NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Informacja o zakończonej pracy miesiąc po fakcie ??
Autor Wiadomość
Smadi
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 6
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 8:35 am   Informacja o zakończonej pracy miesiąc po fakcie ??

Witajcie

6 grudnia powinnam skończyć kontakt - tak mi wyliczono i podano (nie jeden raz, mam też umowę!) Tymczasem 18 listopada dostałam pismo o tym, że 9 października rozwiązują ze mną umowę na skutek braku możliwości zapewnienia mi wystarczającej ilości godzin.

Pytanie: jak to możliwe skoro

a) mój urlop wakacyjny trwał od 26.09 - 12.10
b) od 13 października przebywam na zwolnieniu chorobowym (zagrożona ciąża) - otrzymywałam cały czas telefony z działu zdrowia, a także od pracodawcy, byłam z nimi w stałym kontakcie, a tu nagle mail, że w sumie od miesiąca nie pracuje??
c) dali mi 3 dni czasu na oddanie ciuchów, butów itp. - a osoba, która wysłała maila wróci z urlopu 21 listopada, a nikt inny nie jest w stanie mi powiedzieć skąd taka informacja
d) mam potwierdzenie, że byłam w tym czasie na urlopie, że zgłosiłam chorobowe, a nawet o planie pracy, który mi wysłali od 13.10 (czyli zanim zgłosilam chorobowe)

Czy mają prawo do takich działań? I co można w takiej sytuacji zrobić??

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
 
 
Fundacja
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 7
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 7:37 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lut 24, 2015 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 9:06 pm   

Fundacja, po pierwsze patrzac na date zapytania wydaje mi sie ze smai juz sobie z tym problemem poradzila sama . Po dugie czy nie stac was na reklame w odpowiedznim dziale i tu musisz spamowac wszystkie tematy ?
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group