NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka agencja pracy ?
Autor Wiadomość
skarbimierz 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 1:30 am   Jaka agencja pracy ?

Witajcie

Temat zapewne był już wałkowany, ale dni mijają może coś się zmieniło.

Mianowicie po nowym roku generalnie sierpień/wrzesień będę chciał wraz z dziewczyną wyjechać na parę lat a może i na stałe do holandii. Obecnie kończymy studia lecz w obecnym czasie nic innego jak praca za 1600zł w kraju się nie szykuje stąd owe zapytanie.

Jakie biura pracy polecacie najlepiej z Opola bądź Wrocławia chodzi o pracę fizyczną, taką by móc razem wyjechać wiem że w wielu biurach pracy podaje się dane drugiej osoby.


Po złożeniu deklaracji wyjazdu w danej agencji długo czekaliście na odpowiedź ? Proszę o informacje.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lis 22, 2014 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Manolo
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 10
Wysłany: Czw Gru 04, 2014 8:57 pm   

W Opolu masz Adecco i nie wiem czy też nie ma E&A. Ja wyjechałem z tego drugiego biura. Na początek wyjazd przez agencję jest najrozsądniejszą opcją. Masz zapewnione zakwaterowanie(choć tutaj muszę stwierdzić, że warunki są skandaliczne)i pracę. Więc jedyne czym musisz się martwić to tylko tym czy poradzisz sobie w pracy. Agencje bez problemu wysyłają pary, dostaniecie wspólny pokój i takie same zmiany. Jeśli będziesz miał jakieś konkretne pytania to napisz na priv.
 
 
jacekko 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 3
Wysłany: Czw Mar 26, 2015 10:03 am   

spam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Mar 26, 2015 4:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group