NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
I Work-miał ktoś przyjemność?
Autor Wiadomość
Andrzej1984 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 5
Wysłany: Czw Sty 08, 2015 6:44 pm   I Work-miał ktoś przyjemność?

Witam wszystkich ,dostałem ofertę pracy "na szklarni" z ww. agencji.Zasady dość przejrzyste,powiedziane jasno że nie ma zagwarantowanych godzin,ale że w tym okresie jest dużo pracy.Parę rzeczy mi nie do końca pasuje : 50 euro wpisowe + 150 depozyt za rower.Zdaję sobie sprawę że żeby znalezc w miare ciekawą pracę muszę byc na miejscu ,więc chce sie gdzies "zachaczyć" na początek a jak już tam bede to poszukać czegoś lepszego na spokojnie.Tyle że nie chciałbym wyjechać i zaraz wracac bo agencja okaże sie jakąś lipą.
 
 
czorek
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 4:10 pm   

Dołączam się do pytania, dostałem taką samą ofertę. Też zwróciłem uwagę na "wpisowe", bo wszędzie czytałem, że należy unikać biur, które każą płacić sobie za załatwienie pracy. Nie wiem, czy to to samo, ale tak wygląda. I czy 880 euro netto miesięcznie to standardowa wypłata?
 
 
Andrzej1984 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 5
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 4:59 pm   

Kiedy masz być,dostałeś już jakies szczegółowe informacje?Ja dalej czekam na dokładny adres gdzie mialbym dojechac.
 
 
czorek
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 6:07 pm   

W przyszły piątek, pewnie powiedzieli mi dokładnie to samo co Tobie. Nie mam pojęcia, gdzie dokładnie. Mam jeszcze problem, bo mam lekko pęknięty dowód, ale może przejdzie. Czekam na odpowiedź od koordynatorki.
 
 
szczepan358 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 92
Wysłany: Sob Sty 10, 2015 9:25 pm   

no chyba oczywiste ze jak trzeba cos placic na wstepie to jakas lipa bedzie, jedli juz jakies depozyty sa konieczne to odciagac powinni z pierwszej wyplaty
 
 
czorek
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: Nie Sty 11, 2015 4:09 pm   

Ale właśnie odciągają.
 
 
Broadway2408
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 28
Wysłany: Pon Sty 26, 2015 12:42 pm   

czorek napisał/a:
Dołączam się do pytania, dostałem taką samą ofertę. Też zwróciłem uwagę na "wpisowe", bo wszędzie czytałem, że należy unikać biur, które każą płacić sobie za załatwienie pracy. Nie wiem, czy to to samo, ale tak wygląda. I czy 880 euro netto miesięcznie to standardowa wypłata?



poszukaj sobie czegoś lepszego, bez depozytów i innych niecnych wymysłów biur, które chcą ściągnąć jak najwięcej kasy z nas, zwykłych polaczków. 880 euro to też żadna rewelacja bo zawsze może być lepiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group