NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Czw Cze 18, 2020 1:18 pm
Duży problem z legalnie zarejestrowaną holenderską firmą
Autor Wiadomość
gwiazdka86
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 1
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 9:31 am   Duży problem z legalnie zarejestrowaną holenderską firmą

Witam!
Mam duży problem z legalnie zarejestrowaną holenderską firmą budowlaną. Wykonawca remontował toaletę niestety z wieloma "niedociągnieciami"(np. popękane płytki na ścianach, woda lejąca się nad sufitem podwieszanym z halogenami po nowych rurach (leje się z lampy). Zajeło mu to 2 miesiące bo co chwilę mu coś ważnego wypadało. Remontu nie skończył i od 2 tygodni nie mogę się z nim skontaktować. Dodatkowo pare dni temu miałam awarię kanalizacji w całym domu i okazało się że w rurach był zator zrobiony z kawałków wylewki betonowej którą robił ten pan. Niestety wziął pieniądze za cały remont. Mam fakturę i podpisany odbiór pieniędzy przez tego pana oraz ofertę z wyszczególnionym co miał zrobić za te pieniądze. Nie wiem co teraz mogę zrobić? Gdzie zgłosić że ta firma oszukuje? Jak odzyskać od niego pieniądze lub zmusić do skończenia remontu? Proszę pomóżcie!


''Oszustwa holenderskich firm budowlanych'' .... ? tytul zmienilam

temat dotyczy tylko jednej firmy nie wszystkich
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Kwi 07, 2015 12:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 1:17 pm   

gwiazdka86 napisał/a:
Cytat:
Wykonawca remontował toaletę niestety z wieloma "niedociągnieciami"


gwiazdka86 napisał/a:
Cytat:
Niestety wziął pieniądze za cały remont. Mam fakturę i podpisany odbiór pieniędzy przez tego pana oraz ofertę z wyszczególnionym co miał zrobić za te pieniądze. Nie wiem co teraz mogę zrobić?




Przeciez to w twoim interesie bylo mu nie zaplacic , skoro odwalil fuszerke , powinnas przy odbiorze pracy od razu pokazac te niedorobki - nie zaplacic calosci , poki tego nie wyprostuje


Istnieje jeszcze mozliwosc zeby w terminie do 30 dni od zakonczenia tego remontu, zwrocic sie do tej firmy o poprawki

Cytat:
De aannemer is verplicht goed werk te leveren. Het is gebruikelijk dat de aannemer - als het werk gereed is - samen met jou vaststelt of aan de opleveringsverplichting is voldaan.
Reszta info w linku

http://www.consumentenbon...lacht-aannemer/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group