NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon na pracę
Autor Wiadomość
maslascher
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 14
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 9:23 am   Sezon na pracę

Witam, mam takie dosyć ogólne pytanie. W październiku ubiegłego roku wyjechałem na trzy miesiące z agencji Duijndam. Wszystko byłoby fajnie, ludzie całkiem spoko, domek też niczego sobie ale problem był z pracą. Praca była właściwie od święta(tak aby wystarczyło na domek i ubezpieczenie- przez pierwsze dwa miesiące zostawało troszeczkę na "chleb" ale niestety ostatnie wypłaty gdzie z 80-60 Euro zostawało czasami troszeczkę powyżej 10 Euro na życie mnie zdemotywowały i zmusiły do powrotu.
Mam zamiar wyjechać z agencji Axell (ew.eena). I teraz moje pytanie brzmi- czy w obecnym czasie jest to dobry pomysł? Z jakiej agencji najlepiej?
Z góry dziękuję za przydatne porady.
Edit. A może Holandia to nie taki dobry pomysł? Co byście polecali jeśli chodzi o rynek pracy? Interesuje mnie szczególnie UK.
Ostatnio zmieniony przez maslascher Pon Kwi 20, 2015 9:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 9:57 am   

maslascher napisał/a:
Interesuje mnie szczególnie UK.


Czy nie lepiej zapytac o to bezposrednio u zrodla ...? wejdz na forum w UK tutaj tematy dotycza pracy w Holandii.

w tym Dziale jest watek o polecanych biurach pracy ,moze w nim znajdziesz interesujace cie informacje
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group