NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca jako order picker Albert Heijn Online Almere
Autor Wiadomość
Piotrr
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 2
  Wysłany: Czw Maj 07, 2015 8:56 am   Praca jako order picker Albert Heijn Online Almere

Witam. Kilka dni temu dostałem ofertę pracy z firmy Marvel, odnośnie pracy jako order picker w magazynie AH Online w Almere. Ktoś może pracuję bądź pracował w tym magazynie i coś może powiedzieć??? Szukałem w google i nic nie ma na ten temat a znajomy mówił, że pracuje i kilka dni z rzędu siedzi już bez pracy.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Maj 07, 2015 9:19 am   

Piotrr napisał/a:
znajomy mówił, że pracuje i kilka dni z rzędu siedzi już bez pracy.
no coz wychodzi na to, ze bardziej ufasz ludziom z forum niz znajomemu, to nic tylko zyczyc powodzenia
 
 
Piotrr
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 2
Wysłany: Czw Maj 07, 2015 10:02 am   

Panicelinka napisał/a:
Piotrr napisał/a:
znajomy mówił, że pracuje i kilka dni z rzędu siedzi już bez pracy.
no coz wychodzi na to, ze bardziej ufasz ludziom z forum niz znajomemu, to nic tylko zyczyc powodzenia



To nie chodzi o to czy ufa czy nie ufa. Chciałem poznać inne opinie ludzi którzy tam pracują bądź pracowali. Tym bardziej, że nic na ten temat nie znalazłem w google.
 
 
xyz123
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 5
Wysłany: Nie Maj 10, 2015 4:08 pm   

Mógłbyś rozwinąć temat? Dlaczego siedzi w domu? Agencja pracy, z którą ostatnio kontaktowałem się twierdzi, że praca jest od zaraz. Ogłoszenia też ciągle wiszą online.

Może twój znajomy mógłby wypowiedzieć się tutaj? Chciałem sprowadzić do Holandii mojego znajomego pod tę ofertę pracy, ale wstrzymam się.
 
 
Kubus93 
Poczatkujacy

Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 3
Skąd: Almere
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 8:14 am   

To ja się wypowiem tak, pracowałem w Albercie w Almere,
Praca jest, wymagają norma na każdym stanowisku i do tego normy są wy górywane, piszą że nie pracujesz na chłodni ale tak na prawdę to jest chłodnia pracujesz od poniedziałku do soboty ( ok 5-6h dziennie ) Popracujesz 5-6 miesięcy i Cię zwolnią

( Kolega pracował 5 miesięcy, 4 miesiące starał się o urlop, pojechał na urlop i go zwolnili podczas urlopu )
 
 
xyz123
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 5
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 5:17 pm   

Kubus93 napisał/a:
To ja się wypowiem tak, pracowałem w Albercie w Almere,
Praca jest, wymagają norma na każdym stanowisku i do tego normy są wy górywane, piszą że nie pracujesz na chłodni ale tak na prawdę to jest chłodnia pracujesz od poniedziałku do soboty ( ok 5-6h dziennie ) Popracujesz 5-6 miesięcy i Cię zwolnią

( Kolega pracował 5 miesięcy, 4 miesiące starał się o urlop, pojechał na urlop i go zwolnili podczas urlopu )


Przez jaką agencję pracował ten "kolega"?
 
 
Kubus93 
Poczatkujacy

Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 3
Skąd: Almere
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 7:26 am   

Otto Workforce ale unique nie lepsza ( 2 agencje znajdują się w jednym biurze. )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group