NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w Doc Data Waalwijk przez Otto
Autor Wiadomość
Cebulka92
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5
Wysłany: Pon Lip 06, 2015 6:44 pm   Praca w Doc Data Waalwijk przez Otto

Witam wszystkich. Od paru dni poszukuje osób które pracują w firmie DOC DATA w Waalwijk, przez agencję Otto. Otóż mam pytanie jak wyglądają warunki mieszkaniowe ludzi pracujących w tej firmie przez Otto? Jak wyglądają wypłaty, czy można poprosić o tygodniówki zamiast zaliczek i wyrównania po 4ch tyg? (słyszałem od znajomego że jest taka opcja, tylko on pracuje w DSV ale też przez Otto)

Do tej pory pracowałem w Holandii przez Tempo-Team, na warunki nie narzekałem, zależy w jakiej firmie się pracowało, pieniądze zawsze były na czas, co najważniejsze co tydzień.
Jak to wygląda przez Otto? Wiem że mozna trafić na normalne mieszkania/domki a też można trafić do "baraków, dlatego chciałbym wiedzieć jak to wygląda w Waalwijk w firmie DOC DATA
 
 
lark 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 11:15 pm   

Czesc. Jedni mieszkaja na Oostervijku. Tt tez ma ten osrodek. Inni gdzie indziej. Nieznam dokladnej lokalizacji. Jak sie nie myle to w Oss albo w den bosh. Ale nie jestem pewny na 100%. W docdata tez teraz jest tt.
 
 
Cebulka92
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5
Wysłany: Śro Lip 08, 2015 12:30 pm   

Dowiedziałem się że " Docdata obejmuje Oisterwijk, Oss bądź Hooge Mierde" :) wie ktoś jakie warunki panują na tych lokacjach?
 
 
zmazany
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 12
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 10:37 pm   

Odpuść znam kilka osób co robiły i wytrzymały góra tydzień praca to jedna wielka przepychanka i walka stawka jak dla emigrantów z Afryki ogłoszenie widniej wszędzie gdzie się tylko da ponieważ brakuje chętnych każdy kto słyszy doc data odrazu odkłada słuchawkę nie polecam !!! :072:
 
 
lilu123
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 23
Wysłany: Sob Sie 15, 2015 3:26 pm   

Zgadzam sie!! nie warto wytrzymałam tam miesiąc...:119:
 
 
grzegorzko90 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 25, 2017 2:02 pm   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Lut 25, 2017 5:26 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group