NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
In person - DHL Amsterdam - poszukiwani poszkodowani
Autor Wiadomość
hjkr
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 24
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 5:21 pm   In person - DHL Amsterdam - poszukiwani poszkodowani

Witam,

poszukuje osob, ktore mialy lub maja jakiekolwiek problemy z wyzej wymieniona firma, opoznienia w wyplacie, jej brak, zanizona, zanizone pieniazki wakacyjne.
Wiem, ze troche nas tu bedzie, prosilbym o kontakt PW, na poczatek chcialbym wyslac zgloszenie do sncu, edit.
Oczywiscie polecam opisac swoje historie rowniez na forum, tym lub innym gdzie kto moze, nie pozwolmy aby pokrzywdzonych przez ta firme bylo wiecej.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Wrz 24, 2015 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 9:05 pm   

hjkr,

Może napiszesz coś więcej, bo akurat InPerson zawsze było jednym z normalnych (i większych) biur pracy, zarówno dla Polaków jak i Holendrów.
 
 
marcinekpl 
Gaduła
The one and only

Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pon Paź 05, 2015 6:44 pm   

Wytrzymalem tam dwa dni po tym jak Holender mowiac ze jak jutro tez tak wolno bede robil to pojutrze juz nie przyjde. To ja do niego ze jutro mnie tu juz nie bedzie. Zrobil duze oczy bo myslał ze Polacy zrobia dla pracy wszystko. Na biuro nie moge narzekac bo zaplacili za te dwa dni jak i po jakims czasie wakacyjne. Za to rekrutuje bardzo pieprznieta kobieta w Rotterdamie ktora nawet przyjmuje w biurze do 22. Ot takie cos dziwne..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group