NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
praca dorywcza na weekend - jakieś pomysły?
Autor Wiadomość
grandemarco 
Poczatkujacy
grandemarco

Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 6
Skąd: nl
Wysłany: Śro Lis 11, 2015 9:51 am   praca dorywcza na weekend - jakieś pomysły?

Witam,

Pracuje w tygodniu ok 40h, jednak po odliczeniu mieszkania miesięcznie nie wygląda to tak rewelacyjnie jak bym chciał i stąd moje pytanie do Was - czy są tutaj agencje w rodzaju naszych poskich ohotniczych hufców pracy ogloszeniami obejmujacymi jedynie sobote ew.niedziee? Gdzie mozna sie oglosic poza wywieszkami w sklepach tpu boni/aldi z jakas propozycja dorobienia - chodzi mi glownie o miejsca w sieci ale moze ktos ma jakies inne pomysly.

Z takich prac myslalem, o wyprowadzaniu psow na poczatek ale z drugiej strony kto odda pupile jakiemus obcemu polakowi ze znajomoscia jezykow....Macie jakies pomysly? Czekam na odpowiedz, pozdrawiam. Btw to mój pierwszy post wiec badzcie dla mnie laskawi i nie linczujcie ;)
 
 
kasia0987 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 68
Skąd: okolice Amsterdam
Wysłany: Czw Lis 26, 2015 1:21 pm   

Witam,
Pracujac 40 godzin tygodniowo plus praca w weekendy( mam na mysli legalna praca w weekendy). Pomysl jaki podatek Ci Belasting wyliczy. Jak juz to moze na czarno przy jakis rozbiurkach. Pytaj znajomych ktorzy pracuja na budowach, tam predzej mozna sie gdzies zalapac.
_________________
Het geluk lacht me toe :)
 
 
grandemarco 
Poczatkujacy
grandemarco

Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 6
Skąd: nl
Wysłany: Śro Gru 09, 2015 1:13 pm   

Ja już pracowałem powyżej 40h i nie za bardzo się orientuję na temat podatków, będę musiał o tym poczytać. Dzięki za odpowiedź
 
 
werx
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 5
Wysłany: Pon Gru 28, 2015 10:13 am   

Ja szukałam tez jakiejs pracy dodatkowej, najlepiej jakies skręcanie długopisów czy cos takiego. Ale troche sie boje, ze mnie wystawia, ja im zapłacę za długopisy i z tym zostanę, bo juz sie naczytałam...

Ogólnie duzo korzystam z internetu wiec kilka dodatkowych e-maili nie robi mi roznicy wiec sie zapisałam do takiego programu, w ktorym wypełniasz ankiety czy po prostu otwierasz maila i dostajesz punkty.

Jak ktos Ci powie, ze mozesz na tym zarabiać tysiąc tygodniowo, to kłamie, wiadomo :D

Ale zawsze jakiś dodatkowy grosz wpada, zupełnie przy okazji. Wiec polecam i zostawiam linka do programu. To jest euroclix, wypłacają juz od 10€ i za sama rejestracje tez juz dostajesz zdaje sie 2€.

No nie jest to jakaś nie wiadomo jaka forma zarobku ale mowię - zupełnie przy okazji jakiś grosz wpada :)

Polecam i pozdrawiam!

http://www.euroclix.nl/index?SRef=NDUDv7DCuNShpPc8

Weronika
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group