NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o pomoc przy liscie
Autor Wiadomość
doraaa1988
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 6
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 7:22 am   prosze o pomoc przy liscie

Prosze bardzo o pomoc chodzi o zwrot podatku dostalam taki list ale z powodu holenderskiego nie rozumiem co napisali :

omstreeks 12-10 it heb ik schriftelijk geinformeerd omtrent de uirtbetaling van 1.... euro
ik heb toen aangegeven dat genoemed bedrag overeenkomstig uw eigen opgave is uitbetaald en dat
ik de betreffende rekeninghouder heeft tot op heden geen gevolg gegeven aan mijn verzoek.
mij staan verder geen middelen ter beschikking om het bedrag terug te vorderen, voor u bestraat nog de mogelijk heid om via een civiele procedure terugbetaling van het bedrag te vorderen, daarom vestrek ik u de, bij ons bekende naam-en adresegevens van de rekeninghouder, deze zjin
djent administratie b.v
groningeseweh 1

u kunt geen bezwaar maken tegen dez beslissing. ik hoop u hiermee voldoende te hebben geinformeerd.



bardzo prosze o pomoc bo juz od maja walcze o zwrot podatku ktory wyslali na jakies inne kono z gory naprawde dziekuje
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 8:31 am   

doraaa1988,

Nie sa w stanie odzyskac pieniedzy ktore przelali na konto ktore podales.

Tylko sam podales ten numer konta na ktory przelali : "dat genoemed bedrag overeenkomstig uw eigen opgave is uitbetaald"

Z tego co widze to konto biura ksiegowego, Dent. Musisz sie skontakowac z nimi. Jesli to nic nie, mozesz zaczas sprawe cywilna w sadzie przeciwko biurze.
 
 
doraaa1988
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 6
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 5:05 pm   

czy holenderskie biuro na prosbe pisemna z kserem dowodu i nr sofi moze podac mi nr konta na ktory zostal zwrot wyslany ??? bo jedynie jedna firma euro-tax rozliczala mnie z podatku i to oni musieli namieszac w nr aby taka sprawe zgłosic ?
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 10:21 pm   

doraaa1988,
Nie rozumiem pytania, jakie biuro holenderskie ma tobie dac numer konta na ktory zostal wyslany zwrot? Chyba numer konta mialas podana w liscie od Belastingdienst.

Najlepiej skontakowac sie z djent administratie b.v , to ksiegowy ktory otrzymal ten przelew, i poprosic go zeby przelal z powrotem.
 
 
doraaa1988
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 6
Wysłany: Śro Gru 09, 2015 9:07 am   

euro tax rozliczal mnie ze zwrotu podatku i tak to zrobil ze holandia przesłała na jakies konto w holandii i nie jest to nr tego biura ani moj nr . I teraz nie posiadam zwrotu, a firma chce kase za wykonanie niby usługi Czy jest jakas mozliwosc by dowiedziec sie gdzie to zostalo przelane, bo firma nawet tym sie nie chce zajac a ja jestem stratna podwójnie
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Śro Gru 09, 2015 9:28 am   

doraaa1988 napisał/a:
Czy jest jakas mozliwosc by dowiedziec sie gdzie to zostalo przelane,


doraaa1988,

:) Przeciez juz dwa razy pisalem ze Belastingdienst przelal pieniadze na konto tego biura:

djent administratie b.v - tu masz tego Pana strone http://www.djent.nl/admin...or-barendrecht/
telefoon: 0180 – 642780
e-mail: [email protected]

Z tym Panem musisz sie skontaktowac.
 
 
doraaa1988
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 6
Wysłany: Pią Gru 11, 2015 1:08 pm   

GeraltRivia

Dziekuje za pomoc :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group