NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rabo Scanner
Autor Wiadomość
alain 
Poczatkujacy
alain

Wiek: 37
Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 22
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 9:29 am   Rabo Scanner

Dzień dobry wszystkim,
Posiadam konto bankowe w Rabobank - ostatnim czasem zdziwiła mnie nowa strona logowania( do tej pory przy logowaniu można było tylko korzystać z tzw. Random Reader, niemniej od niedawna również z Rabo Scanner). Czy jest prawdą iż Rabobank wysyła do wszystkich użytkowników swoich produktów bankowych nowy skaner automatycznie? Niestety sam nie mogę tego sprawdzić, gdyż mój adres kontaktowy podany w banku jest już nieaktualny, mieszkam w innym miejscu i jeszcze nie poinformowałem o tym bank. Jak długo można korzystać jeszcze z Random Readera?

Pozdrawiam.
_________________
alain
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 12:45 pm   

alain napisał/a:
Jak długo można korzystać jeszcze z Random Readera?


Na stronie rabobanku zaraz po zalogowaniu wyswietla sie informacja, ze mozesz z niego korzystac dotad ,poki nie otrzymasz scanera



Cytat:
De eerste Rabo Scanners worden in het vierde kwartaal van 2014 verstuurd aan een kleine groep klanten. Vervolgens krijgen maandelijks nieuwe groepen klanten de Rabo Scanner thuisgestuurd, totdat eind 2015 alle klanten een Rabo Scanner hebben. U ontvangt schriftelijk bericht van uw eigen Rabobank wanneer u de Rabo Scanner krijgt. Zolang u nog geen Rabo Scanner heeft ontvangen, blijft u uw online betalingen uitvoeren met de Random Reader zoals u gewend bent.
ze strony rabobanku

Pierwsze scanery - trafia do nielicznej grupy juz w ostatnim kwartale tego roku , wczesniej osoby te otrzymaja listowne powiadomienie.

Wprowadzenie scanera zaplanowano na caly nastepny rok ( akcja jak pisze wyzej, bedzie trwala dotad, poki wszyscy go nie otrzymaja )

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Wrz 21, 2014 1:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eltrikde
Poczatkujacy
eltrik

Dołączył: 23 Gru 2015
Posty: 1
Wysłany: Śro Gru 23, 2015 5:24 pm   Rabo problem scaner

Tu można załatwić te spr:

[email protected] (dekon..)
_________________
brak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group