NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w Holandii bez pośredników
Autor Wiadomość
mcmv05
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 1
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 8:12 pm   Praca w Holandii bez pośredników

Poszukuje pracy w Holandii bez żadnych biur polskich ewentualnie holenderskie.
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 8:32 pm   

Tylko szukając na miejscu i tylko mając meldunek tutaj. + język holenderski najlepiej. Jeszcze zależy jaką pracę. Jeżeli nie jesteś poszukiwanym tutaj inżynierem, kucharzem itp. to szanse raczej zerowe żeby znaleźć coś na odległość.
Ostatnio zmieniony przez FijneBuurman Wto Sty 12, 2016 8:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Sty 13, 2016 10:24 am   

mcmv05, potwierdzam slowa FijneBuurman, . Bez jezyka Niderlandzkiego , wasnego lokum i poszukiwanego zawodu szanse male na znalezienie czegos na odleglosc .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Marcin-z 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 32
Skąd: Den Haag/Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2016 12:18 am   

nie chce zakładac kolejnego tematu wiec zapytam tutaj.Czy istnieje mozliwosc zobaczenia w jakiej firmie obecnie pracuje?Przeszedłem z uitzendbureau do firmy ,gdzie pracowałem na kontrak godzinowy.
Chodzi mi o strony w typie UWV czy Belastingdienst.mam Digi.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Mar 18, 2016 7:06 am   

To niedistales umowy o prace przechodzac do pracodawcy? Wtedy bys wiedzial w jakiej firmie pracujesz. Jest mozliwosc sprawdzenia na stronie UWV. Po zalogowwniu sie przez DigiD. Tam jest opcja Persoonlijk gegevens i dalej Loongegevens czy jakos tak. Bedzie widac pracodawce i wysokosc wynagrodzenia brutto za poprzedni miesiac, ktore przekazuje Twoj pracodawca. Tak z dnia na dzien poprzejsciu moze jeszcze niebyc widac aktualnych danych.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Pią Mar 18, 2016 7:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ada0993
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Cze 2016
Posty: 3
Wysłany: Czw Cze 30, 2016 10:18 am   

mam pytanie, czy uda mi sie zalatwic prace w Holandii (okolice Rotterdamu), na okres 3 miesiecy jakas sezonowa/dorywcza na miejscu, majac juz mieszkanie i transport do pracy ? Nie jestem zameldowana.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Cze 30, 2016 11:04 am   

ada0993,
Cytat:
''...czy uda mi sie zalatwic prace w Holandii ...Nie jestem zameldowana.


.. wrozymy ?

Przeciez nikt ci na to pytanie nie odpowie jednoznacznie ,tak lub nie , na to sklada sie wiele roznych czynnikow. Piszesz z Polski wiec, najszybciej taka prace znajdziesz z posrednikiem , w twoim przypadku polskim , na wlasna reke moze byc ci trudno .
 
 
ada0993
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Cze 2016
Posty: 3
Wysłany: Czw Cze 30, 2016 11:18 am   

przekopałam całe to wasze bezsensowne forum i ciezko tu uzyskac jakakolwiek informacje. Jakie wrozymy? Chcialam sie tylko dowiedziec czy sa jakies realne szanse. Czy lepiej zostac w Polsce i dac sobie spokoj.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Cze 30, 2016 12:04 pm   

ada0993, panicelinka ci odpowiedziala calkiem normalnie . Jeden ma wiecej szczescia jak inny jeden znajdzie 5 prac w godzine inny bedzie przez 5 lat szukal jednej . Wiec nie jestesmy jansowidzami zeby ci powiedziec czy znajdziesz czy nie . Druga czesc jej odpowiedzi tez byla calkowicie normalna i realana . No chyba ze chcesz odpowiedz w stylu "tak dziewczyno przyjezdzaj tu czekaja na ciebie i dostaniesz od reki robote "
Niestety nie jest tak . A skoro bezsensowne forum to po kiego groma tu jeszcze zagladasz ? Zycze powodzenia w dalszym zyciu i szukaniu pracy .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Pią Lip 01, 2016 7:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Lip 01, 2016 5:07 pm   

ada0993 napisał/a:
przekopałam całe to wasze bezsensowne forum


Jak odpowiedz nie po mysli ,to i forum bezsensowne ech...

Tak tylko Polak/ka potrafi ...podziekowac . :038:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group