NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Pon Kwi 25, 2016 11:15 am
Szklarnia i konsekwencje zdrowotne..
Autor Wiadomość
faith123
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 1
Wysłany: Wto Lut 02, 2016 6:22 pm   Szklarnia i konsekwencje zdrowotne..

Witam! Nie wiedziałam w jakim dziale umieścić post wiec jak coś proszę o przesunięcie. Piszę tutaj gdyż chciałam Was wszystkich ostrzec przed praca w szklarni, a raczej przed jej późniejszymi konsekwencjami, wiem, że jak się pracuje to się o tym nie myśli, no bo przecież przyjechaliśmy do pracy, bo w Polsce ciężko z pracą, chcieliśmy podreperowac budżet. Ja tez o tym nie myślałam aż zaczęłam źle się czuć i przyjechałam do Polski, jedne badania, drugie, trzecie i wyrok...az nie chce o tym mówić..lekarze nie mają wątpliwości co do tego iż to przez pracę w szklarni, poprzez codzienny kontakt z chemikaliami. Szklarnia jest strasznie szkodliwa, wystarczy będąc tam wejść "na zaplecze" a tam beczki z trupimi czaszkami, krzyzykami, przekreslonymi rybkami, po prostu wszystko co możliwe...Właściciele szklarni nie patrzą na to czy my pracujemy czy nie przy nas stosują opryski a my to wszystko wdychamy..inna sprawa pod koniec sezonu gdy ma się zacząć likwidacja te wszystkie planty są splesniale i zagrzybione i my również to wszystko wdychamy bez jakichkolwiek maseczek ochronnych. Pracowałam trzy lata na szklarni i doskonałe wiem jak to wszystko wygląda...Pisząc ten post nie chce nikogo straszyć, chce tylko ostrzec przed konsekwencjami jakie możemy mieć a nie zdajemy sobie z tego sprawy, ja też nie zdawałam, chciałam tylko zarobić, odłożyć i wrócić do Polski, a co mam? szpital i poważne konsekwencje zdrowotne...nie wiadomo czy z tego wyjdę...pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group