NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro Start
Autor Wiadomość
cameleon_ 
Poczatkujacy
cameleon_

Dołączyła: 01 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Den Haag
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 3:18 pm   

Witam,
chcialabym cos dodac do powyzszego tematu:

pracuje od ponad roku w tej firmie i wcale nie uwazam zeby tu byl jakis "turecki oboz pracy", pieniadze sa zawsze na czas, nie mam zadnych problemow w firmie.
Dziewczyny- ich prywatne zycie, nikt ich niezmusza, o gwaltach nie ma mowy, nikt na sile do lozka ich nie zaciaga.
Mieszkania- kazdy ma prawo wyboru, mieszkania sa jakie sa, gdyby ludzie dbali bylyby lepsze, zawsze mozesz znalezc sobie prywatne mieszkanie gdzie musisz zaplacic borg, kupic sobie meble czy sprzet kuchenny
Busy- sa lepsze i gorsze ale napewno nie kradzione
Pracownicy- pracujesz dobrze masz prace i jestes doceniony, zadnego lizania dupy nie ma, mozesz nawet dostac bonusa jak dobrze pracujesz.
Jezeli chodzisz normalanie do pracy , nie bumelujesz, jestes w porzadku firma tez jest z toba w porzadku, przy zjezdzie do Polski jestes rozliczany co do centa i nie ma zadnych oszustw jak to niektorzy opisuja.
PODSUMOWANIE nie podoba ci sie niechcesz pracowac zmien sobie biuro nikt cie nie trzyma!!!!!!! Jak dla mnie wszystko jest ok
 
 
Mateo1989 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 9:58 am   

chcecie wiedziec jak jest w tej pracy czyli euro start???mowie odrazu ja tam byłam z chłopakiem i po dwóch tyg. zjechaliśmy.jest tam okropnie mieszkania tragiczne a za niedługo maja otworzyc hotel i ma tam mieszkać ponad 200 osób czyli wszyscy z euro startu...ten hotel to będzie tragedia.....

dalsza czesc postu zostala napisana bardzo wulgarnym jezykiem niestety... na forum jest nie do zaakceptowania :074:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lis 20, 2008 8:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dawid11z 
Poczatkujacy

Wiek: 27
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 9
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 7:55 pm   

ja tez tam pracuje i nie narzekam
jak ktos pryjerzdza do holandi pic i palic to zadne bioro mu nie bedzie odpowiadalo bo o ile mi wiadomo to w kazdym trzeba pracowac
w pelni zgadzam sie z CAMELEONEM
 
 
patrycka
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 12
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 10:18 pm   

heheheh wszystko sie zgadza,jeszcze tylko mozna dosac,ze dojazd do pracy 2 godziny jak do Bredy.Chyba zw korki to wtedy 4 heheheh
Popieram !Sami debile ktorzy nie potrafia sie wyslowic w zadnym jezyku!busy do dupy,w mieszkaniach zlodziejstwo,k>>>two itd.
A tak apropos ktora dobra firma w ogloszeniu w gazecie tylko numer komurkowy podaje?czlowiem zadzwoni a tam Gosia odbiera?..... i se pogoldali heheheh
pozdro dla Tofika :) ))

[ Dodano: Czw Lis 20, 2008 10:18 pm ]
heheheh wszystko sie zgadza,jeszcze tylko mozna dosac,ze dojazd do pracy 2 godziny jak do Bredy.Chyba zw korki to wtedy 4 heheheh
Popieram !Sami debile ktorzy nie potrafia sie wyslowic w zadnym jezyku!busy do dupy,w mieszkaniach zlodziejstwo,k>>>two itd.
A tak apropos ktora dobra firma w ogloszeniu w gazecie tylko numer komurkowy podaje?czlowiem zadzwoni a tam Gosia odbiera?..... i se pogoldali heheheh
pozdro dla Tofika ladnie to ujales:)))
_________________
:)
 
 
 
Kliki 
Poczatkujacy
Kliki

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 11:53 pm   

Pracuje w Euro Start od bardzo dawna i wcale nie jest tak zle jak niektorzy pisza.Nie trzeba dawac lapowek,lizac dupy czy sypiac z kims zeby miec prace.Niektore dziewczyny maja troche zle w glowach poukladane i mysla ze przez sex beda miec jakies wzgledy.Wrecz przeciwne,takie lafiryndy sa wysmiewane,a poza tym w ktorej firmie nie ma takich dziewczyn,ktore maja taki tok myslenia??!!Uwiezcie,ze nigdy tez nie mialam problemu z kasa.To co mialam zarobione-bylo wyplacone.
Do pracy dowoza i odwoza pod dom-busami,nie kradzionymi.Mieszkania sa rozne-wiadomo jak dbasz tak masz.Aktualnie mam mieszkanie prywatne,ale na firmowkach tez mieszkalam,zdazaly sie myszy,ale one sa wszedzie.Nie wierzcie w kazde slowo,ktore pisza.Czasmi pisze ktos,kogo wyrzucili z pracy(bo np.2 dni w tygodniu pracowal,a reszte byl zalany albo zacpany w trupa)i chce sie odegrac w taki sposob.Co do Andrzeja to fakt-niezly kretyn,ale na szczescie juz nie pracuje.
 
 
martusia1989_89_19 
Poczatkujacy
MaLuTkA

Wiek: 34
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: opolskie
  Wysłany: Pią Sty 30, 2009 8:16 pm   

Pracowałam w Euro starcie!!! i nie narzekam tak jak wy! jak dla mnie było okay!! może zastanówcie się czy jedziecie pracować czy może chcecie do razu żyć w luksusach??? mieszkania były w takim stanie w jakim je poprzedni lokatorzy zostawili, ktoś był bałaganiarzem to zostawił bałagan i tyle!!! stan busów, którymi dojeżdżaliśmy do pracy nie był zły, a czas dojazdu był uzależniony od kierowcy.. trafiłaś na powolniaka, twój pech i tyle.. a co do pani Gosi - nie jest taka zła.. potrzebowałam cos załatwić pogadałam i załatwiła!!! nie narzekajcie bo zawsze mogliście trafić gorzej!!! a tak nawiasem to z chęcią pojechałabym tam jeszcze raz!!!
 
 
 
Ania Destina 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 2:42 pm   

Witam bardzo serdecznie miałam okazje wraz z dziećmi zamieszkać w mieszkaniu firmowym euro startu wraz z karaluchami i myszami płaciłam i za siebie i za dzieci .No cóż karaluchy to i myszy to faktycznie atrakcja za 60euro tygodniowo co do pana jamala to pies na baby taki że ........... Ali polski byc trudny i ściema dobra Gosieńka powinna lecieć jak długa Tasin leci sobie z kasa jak mu się podoba .Na dowidzenia dostałam plik kartek z których wynikało to że jestem jakies 200 euro w plecy .Umowa z panem T na 400euro straciła aktualność i 840 euro kosztowała nas ta przyjemność mieszkania brakowało automatu więc euro start kupił ale odtrącał nam z tygodniówek przy przeprowadzce musieliśmy wszystko pozostawić łącznie z tym co wnieśliśmy z mieszkania z wystawek .Tylko osobiste rzeczy nam pozostały myster Ali szczuł policja a myster jamal słodził .........Paranoja .Teraz czekam na jarograf choć i słyszałam że jak nie upomnę się na czas to oni sobie to rozliczą i się podzielą pomiędzy sobą .........Także jak ktoś lubi ostrą jazdę bez trzymanki i życie ciekawe to polecam :039:
 
 
Rauf 
Gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 172
Skąd: Netherlands
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 7:53 pm   

NO to jak mialas okazje to trzeba bylo z niej nie korzystac i poszukac sobie prywatnego mieszkania, przy okazji oplacic borg i maklera, umeblowac mieszkanie itd, przeciez nikt ci niekazal tam mieszkac, a co do myszy no to hmm sa one w duzej ilosci mieszkan w calej holandii i to juz chyba bez roznicy z jakiego biura jest mieszkanie.
Tez pracuje w Eurostarcie , nigdy niemialam zadnych problemow z nimi, a co do ludzi ktorych opisujesz to wiesz fajnie jest mowic za czyimis plecami ciekawe czy ty masz holenderski w paluszku, ale nie lepiej jest sie nasmiewac z kogos no nie?? ludzie ktorzy tam zatrudniaja powinni mowic po holendersku tylko i wylacznie, to moze nauczylo by co poniektorych szacunku, bo malo ze ktos chce ci pomoc, jeszcze probuje powiedziec w twoim jezyku to malo. A co do tego rozliczenia rocznego to idz sobie do biura i popros to napewno ci to dadza, niemartw sie tak :073:
 
 
Kania 
Poczatkujacy
kania

Wiek: 37
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 8:26 pm   

Ja na temat euro Startu powiem tak!! W Roku 2009 bylo ok w Tym roku jest tragedia nie wypłacaja ludzia pieniędzy... Zbierają nowych ludzi do pracy a Oni siedzą po domach.. lub chodzą w kratke do pracy... wlepiają kary za spotykanie sie ze znajomymi na firmowych mieszkaniach.. nawet mała kawa w dzień nie wchodzi w grę! Zachowanie Aliego Przekracza Wszelkie granice, wyraża sie niestosownie do Ludzi.. typu.. Spier****. itp. Przyjeżdża na mieszkania na kontrole w nocy... 24 h! koszmar... :021:
 
 
Soku 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 11:32 pm   

Witam!

W tym roku zamierzam rozpocząć pracę w tej firmie. Może ktoś coś o nich powiedzieć?? Jaka atmosfera, jak z wypłatami i ogólne zalety i wady tej firmy.
 
 
kaziors2 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 12:21 pm   Re: Euro Start

biuro tragedia Jamal i cala reszta to kretacze robota miala byc caly czas a byla tylko wtedy gdy byl nawal roboty czyli dwa trzy dni w tygodniu ogolnie masakra i proszenie sie o swoje pieniadze i transport z pracy do domu. polecalbym takie biura jak Van Koppen super biuro lub polska bestma to jest to samo. albo NL job itp... turasom radze nie ufac i lepiej nie pracowac przez ich smieszne biura...
 
 
karidynia 
Poczatkujacy
SZUKAMY PRACY

Wiek: 34
Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: PL-obecnie NL
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 2:16 pm   

witam !!!!!!!!! NIE JEDZCIE DO TEGO TURECKIEGO BURDELU !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM WAM , TO OSZUSCI I KRETACZE !!! STAWKA WIEKOWA - MÓWIĄ 6 EURO NA REKE !! NIE TO JEST NIE PRAWDA , JESLI MASZ 40 GODZIN (CO SIE NIE ZDARZA) MNOŻYSZ TO RAZY 6 I OD KWOTY ODLICZ SOBIE : MIESZKANIE (75 EURO) , TRANSPORT (15 EURO) !!!!!!!!!!!! ZOSTAJE CI 148 EURO !!!!!!!!!!!!!! ZA JAKIES SZMATY (KURTKI) ODLICZAJĄ 20 EURO , ZA CHIP 20 EURO. KŁAMIĄ I ZARABIAJĄ NA WSZYSTKIM CO SIE DA !!!!!!!!!!!!!!!! MIESZKANIA SĄ PUSTE , NIC NIE DZIAŁA . NIE JEDZCIE TAM. BYŁAM TAM I STAMTĄD UCIEKALIŚMY BIEGIEM.



edytuj ten post

nie umieszczaj na forum postow napisanych z CAPS LOCK
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Maj 17, 2011 2:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jol_jol 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: z Domu
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 10:34 am   

Witam, ma ktoś jeszcze jakieś info na temat tej firmy?
 
 
chris-nb 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 57
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 11:16 am   

jeszcze ci malo?
 
 
djwojkot 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 29
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 11:20 am   

]dobrze wiedzieć że ta firma to kolejni oszuści, takich powinni zarżnąć i wrzucić do kanału! trzeba niszczyć takie firmy!



post edytowany, uzywaj normalnej czcionki
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lip 18, 2011 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group