NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro Start
Autor Wiadomość
szalona2011 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 2:47 pm   Re: Euro Start

Witam biura Euro Start osobiście nie polecam ponieważ robią z ludzi kretynów , murzynów do roboty pracujących na ich firmowe mieszkania , pracy w ogóle nie ma a jak już jest to może tylko dwa dni i wtedy ludzie są na telefon uzależnieni od tego albo zadzwonią do pracy albo nie . Ludzie siedzą w tej firmie po kilka miesięcy nie mają za co wrócić do Polski nie maja za co żyć w Holandii . Mieszkania mają tragiczne nie przystosowane do potrzeb ludzi (puste bez umeblowania , ludzie śpią na materacach na czym się da , w koło pełno myszy biega po domu ) . Pani Koordynatorka Sabina traktuje ludzi jak śmieci i oszukuje na każdym kroku i także z pieniędzmi .Jak na naszym przykładzie obiecała nam wypłacić pieniądze wakacyjne po powrocie do Holandii i miała być praca i ani wakacyjnego ani pracy i na drugi dzień wróciliśmy do Polski na własny koszt .Ludzi wyrzucają z mieszkania nawet o pierwszej w nocy wywożą ludzi w duże miasta zostawiają na dworcach i jadą jak gdyby nigdy nic do domu . Tą firmę to tylko po kolei jak siedzą na tych stołkach

edytowane , nie umieszczaj w jednym poscie az tylu ikonek
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 12, 2013 11:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
roksia1993
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 11:29 pm   

Weście juz tak na ta firme nie narzekajcie, nie jest aż tak żle jak wy tu piszecie.
jak coś wam nie pasuje to poszukajcie se innej pracy w innej firmie.
Ja osoboście nie spotkałam sie z tym ze mi niewypłacili pieniędzy.
Auto nie sa kradzione, z dojazdami tez nie ma problemów.
tylko to jest to że raz w tygodniu sie do pracy jezdzi.
za koszulki i za chipa tez sie nie płaci chyba ze odchodzisz z pracy i nie oddasz to wtedy płacisz.
 
 
rybunia123
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: Śro Mar 14, 2012 12:44 pm   euro start

Witam załozyłam tu konto zeby napisac wam jak to jest w euro starcie :) Tufana ciezko zobaczyc w firmie.. Jamal to pies na baby i zyd na kase ma dlugi w polsce na ponad 40 tys ktore ciezko mu splacic i prosi o rozlozenie na raty ... Lukasz to typowy ham jest tak fałszywy ze wystarczy na niego tylko spojzec i sie poznasz na nim .. : ) wlasnych przyjaciol z podworka by wyje** w dupe ..:) Zarobki niby dobre ale pierw trzeba isc dso pracy za domki placisz 75 euro tygodniowo i 15 za dojazdy rozwalonymi busami i jeszcze taki lukasz robi ci wielkie ale bo on nie ma czasu po cb przyjechac.. Jesli ci sie cos zje** w domku nie licz na mechanika bo brak go u nich licz sam na siebie .. domki hmm co tu powiedziec ruiny moze 3 mieszkania sa w dobrym stanie .. :) Jamal podpisuje kontrakt z kazdym ktory sie ladnie usmiechnie a potem ludzie nie maja pracy siedza tygodniami na domkach sa wysylani tylko 2 razy w tygodniu zeby zarobic na domek i dojazdy .. ubezpieczenia nie ma w tej firmie wszystko na wlasna reke... mozesz prosic powiedza ci jedno a zrobia drugie taki jest ten euro start ..:) A co do artura nie ma co sie wypowiadac nie jest zly chociaz zajeb** tez nie jest falszywy jak kazdy w tej firmie :) pozdrawiam
 
 
magda87
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 10:59 am   

hejka
Nie zgadzam się!
Firma Euro Start jest dobrą firmą. Oczywiście znajdą się osoby, które albo zostały wyrzucone - przez swoje zachowanie, i teraz wypisują jakieś pierdoły.
Kto pracuje ten zarabia. Wypłaty co tydzień, więc jest ok. Praca jak praca. Nie po to się jedzie do Holandii by odpoczywać na hamaku, lecz zarobić kaskę i dlatego pracuje w tej firmie.
 
 
MrBdik
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 7:57 pm   

Biuro to jedno wielkie oszustwo. W Polsce obiecują nie wiadomo co. A jak się dojeżdża na domek to jest jedna wielka masakra. Quality Qeen pracujesz dla >>>cenzura<<< za 90 e na tydzień. I jesteś na telefon jak jest praca to dzwonią do ciebie że masz do pracy przyjechać a jak nie ma to siedzisz na chacie za 75e w którym nic nie ma (dno i nic więcej).

NIE POLECAM!!!!!! UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTÓW!!! :027:
 
 
poldusiowa 
Poczatkujacy
PoldusioWa

Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: LBK
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 8:45 pm   

MrBdik napisał/a:
Biuro to jedno wielkie oszustwo. W Polsce obiecują nie wiadomo co. A jak się dojeżdża na domek to jest jedna wielka masakra. Quality Qeen pracujesz dla >>>cenzura za 90 e na tydzień. I jesteś na telefon jak jest praca to dzwonią do ciebie że masz do pracy przyjechać a jak nie ma to siedzisz na chacie za 75e w którym nic nie ma (dno i nic więcej).

NIE POLECAM!!!!!! UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTÓW!!! :027:


Hej @LL. a pakownia "Quality Qeen" jeszcze funkcjonuje? jak bylam w zeszlym roku to juz mieli malo zlecen i głosno bylo na halach ze upada. A co do ubran w Euro-starcie to w zeszlym roku płacilam na dzien dobry od pierwszej tygodniowki zabrali za mieszkanie, za dojazd, za chip i za bluze i z tego co pamietam to praktycznie nic mi nie zostalo, ale pozniej juz ok ale do tej pory nie dostalam Jarografu za zeszly rok od nich. Od innych firm dostalam na maila a od nich zero odzewu ale coz....moze juz cos sie tam zmienilo na lepsze piszcie
Pozdrawiam pracownikow :)
_________________
Justyna
 
 
 
Mateussszzz 
Poczatkujacy
mateussszzz

Wiek: 32
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 9:56 am   Pracowałem w EuroStart 2 lata

Witam serdecznie wszystkich pracowników. Pracowałem w EuroStart pond 2 lata i jakoś nigdy nie miałem problemu z wypłatą czy godzinami pracy. Co do warunków mieszkaniowych to mieszkałem z chłopakami i było naprawdę spoko ponieważ z tego co się orientuję na domkach obowiązuje kodeks czystości itp. więc jest naprawdę ok.. Z tego co przeczytałem różne opinie to wydaje mi się że jeśli komuś nie chce się pracować to po prostu narzeka na pracodawcę jaki on to nie jest zły. Ja pojechałem tam zarobić i naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tej firmy.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 10:28 am   

Mateussszzz,

Gdyby nie to ,ze zmieniles nazwe uzytkownika (wnioskuje po takim samym adresie IP )
to uwierzylabym na slowo ,ze to co piszesz jest prawda


magda87 napisał/a:
hejka
Nie zgadzam się!
Firma Euro Start jest dobrą firmą. Oczywiście znajdą się osoby, które albo zostały wyrzucone - przez swoje zachowanie, i teraz wypisują jakieś pierdoły.
Kto pracuje ten zarabia. Wypłaty co tydzień, więc jest ok. Praca jak praca. Nie po to się jedzie do Holandii by odpoczywać na hamaku, lecz zarobić kaskę i dlatego pracuje w tej firmie.
 
 
terrace 
Poczatkujacy
terr

Wiek: 31
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 11:48 pm   

Witam wszystkich którzy planuja podróż przez to biuro, widze ostatnie posty były dawno ale PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH !!!! nigdy w życiu nie próbujcie pracować przez to biuro zwłaszcza przez tych ludzi, patrzcie na posty wyżej jak oposuja ludzi " ALI,JAMAL" itp, to wszystko jest prawdą sam się na tym przejechałem wraz z bratem, pojechaliśmy tam w PONIEDZIAŁEK, niestety nasze busy nie dowiozły nas na czas otwartego biura ( jeżeli to można nazwać biurem- bar)- porażka hah, ale mniejsza o to, wczesnym rankiem zawitaliśmy w tkz. "biurze" biuro ( polo cafee ) banda ćpunów. Niby otware "biuro" od 10 do 18 byliśmy tam chwilę po 10, oczywiście zamknięte, po kilku telefonach przyszedł facet i otworzył, czekaliśmy tam na tkz. "polskiego koordynatora" 5h ! gdy już przyjechał zawiózł nas do "jakiegoś" domu oczywiście nie do tego "naszego" co nam obiecywał Pan z "euro start" po jakimś czasie zaczeli wracać nasi rodacy z pracy. Powiem Wam wszystkim, to co obiecuje wam wszystkim facet z POLSKI jakie będziecie mieć zarobki TO JEST ŚCIEMA !!!!!! nie wlicza w to ( dojazdów do pracy po 15 euro, w sobota 18 !! ) a jak nie macie nr sofi to już w ogóle czarna BAJKA !!!!! NIE DAJCIE SIE !!! siedzieliśmy 3 dni, w sumie z mieszkania na mieszkanie nas wywalali bo nie mieli nas gdzie zakwaterować !! obiecują wielkie pieniadze z biura a wychodzi po 150 euro jak dobrze pójdzie !!!!!!!! PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH !!!!! my akurat daliśmy sie nabrać na to i jesteśmy tylko po jakieś 800-900 zł stratni, ktoś tam pisze że wszystko jest OK, ale to nie jest prawda ! UWAŻAJCIE !!!!!

[ Dodano: Pią Kwi 12, 2013 11:53 pm ]
zapomniałem dodać, jeżeli sie zdecydujecie na pracę pamietajcie że biuro obiecuje WAM minumin 40 h tygodniowo, co w szklaraniach jest nie realne !!!! BO NIKT TYLE TAM NIE PRACUJE !!!!!!!!!!!! za dużo jest tam polaków i za mało jest pracy, pościągali ludzi a nie maja pracy, pakuja nas w busa i wywożą na PKP W DEN HAAG i zostawiaja bez kasy,z tobami na pastwe losu !!!!!!!!!!!! pamietajcie DEN HAAG SCHALBURGER STRAAT 439

(polo caffe ) NIE DAJCIE SIE NABRAĆ NA TO !!!!!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group