NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
European Work First
Autor Wiadomość
egonolsen 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 8:09 pm   European Work First

Witam,

slyszal ktos , moze ktos cos wie o tej agencji?
Bede wdzieczny za informacje.

Pozdrawiam
 
 
ewela2009 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 8:33 pm   

w necie znalazłam to

Mam pytanie czy nie zetknęłaś się z firmą "European Work First "z Poznania ul.Kalinowa 11...bo to chyba następna kandydatka do czarnej listy!!!!Tak w skrócie,ja pracowałam w Holandii 6 tygodni i nie wyrobili mi numeru Sofi przez co nie dostałam zasiłku rodzinnego na syna i nie dostanę zwrotu podatku ani wakacyjnego (około 435 euro )ale ta firma o tej samej nazwie jest zarejestrowana w Holandii i ja otrzymałam oryginalne druki wypłaty i oczywiście wszystko mi odciągnięto...Jak byś mogła to sprawdzić ??"European Work First" Koeweg 6. 9699 SB Vriescheloo - właciciel-Ben Jongeling...Chcę dodać,że nie tylko ja nie miałam Sofi,a umowy chyba nie ma 80 % do dziś bo mam kontakt z tymi co zostali...

[ Dodano: Wto Kwi 21, 2009 9:35 pm ]
to firma która organizuje prace przy pomidorach... (niby)
 
 
zadowolony 
Poczatkujacy
zadowolony

Dołączyła: 29 Kwi 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 9:44 am   a jestem zadowolona

A ja jestem zadowolona z pracy w European Work First. Kasa wypłacona, warunki ok i ludzie też. Jesli decydujesz sie na taki wyjazd to pamietaj ze jedziesz pracowac, a narzekajacy zawsze sie znajda.. Bylam tam w zeszlym roku na stazu studenckim i na pewno pojade tez w tym roku. Nigdzie w Polsce nie zarobie tak jak tam. Aha, w zwiazku z umowami to nie przypominam sobie, zeby 80% ich nie mialo..
 
 
gammadion 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 9:49 am   

witam

jestem zainteresowany wyjazdem z firmą european work first do pracy przy kwiatach. wybiera się ktoś ? macie jakieś świeże doświadczenia z tą firmą ? pozdrawiam :039:
 
 
shiza098 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 3:23 pm   

czy wie ktoś coś o tej firmie " Firma European Work First " mam zamiar tam wyjechać " do pracy a widze wiele złych opini o nich
. prosze o odpowiedz jak najszybciej

[ Dodano: Pon Maj 10, 2010 4:24 pm ]
Firma European Work First wie ktoś coś o tej firmie ?? mam zamiar tam wyjechać a wice dużo złych opini prosze pisać
 
 
nowy1800 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 19, 2011 6:54 pm   

Witam, w związku z bezprawnym zabraniem z wypłat wszystkim obecnym pracownikom kwoty 90 lub 30 euro (w zależności od wieku), która ma być wg właściciela firmy EWF opłatą za media, szukam pomocy gdzie mogę się zwrócić z tą sprawą?
Nadmienię, że kontrakt obejmuje opłaty 60 euro tygodniowo opłaty za mieszkanie/dom czyli 240 euro miesięcznie, (wspomnę że w domu 6 osobowy, mieszkaliśmy w 9 osób - 1 łazienka)natomiast nie ma żadnej mowy o dopłatach do mediów.Kolejna rzecz, że również za opłaty mieszkalne potrącono z pieniędzy wakacyjnych, niektóre osoby zobaczyły z 600-700 euro kilkadziesiąt.
Jeszcze raz zapytam, gdzie mogę zwrócić się z tą sprawą
PS: Znalazłem wiszący temat, postanawiam więc zgłosić to do uitzendbureau
Ostatnio zmieniony przez nowy1800 Śro Paź 19, 2011 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paintsibi
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 11:32 am   

Jak ktoś jedzie 20/21 kwietnia przez tą firme do holl to dawać znać ; ) [email protected]
 
 
gabik6 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 58
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 12:03 pm   

Tak jedzie 9999*10^9999 osób... Temat o agencji, a Ty w 200 tematach zadajesz durne pytanie czy ktoś jedzie... Jakby nie można było raz... Zresztą co to jest "holl"?!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group