NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojscie do domu w czasie pracy.
Autor Wiadomość
adam24os
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 1
  Wysłany: Czw Maj 05, 2016 1:53 pm   Pojscie do domu w czasie pracy.

Witam. Mam konrakt 40godz i chcialem do konca umowy pracowac po 8 godz, po czym szef powiedzial,ze jak to zrobie to mam juz teraz isc do domu. od tej pory nie ma mnie w pracy. Mam 4 tyg urlopu do wykorzystania a chcialbym zlozyc jak najszybciej wypoowiedzenie i wrocicdo Polski Co zrobic w takiej sytuacji? Co z wyplata? Kontrakt mam wazny jeszcze kilka miesiecy.
Czy obciaza mnie prawnie i finansowo,gdyz nie zamierzam wiecej w tej firmie pracowac? Bardzo prosze o pomoc.
Ostatnio zmieniony przez adam24os Czw Maj 05, 2016 1:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Maj 05, 2016 3:31 pm   

adam24os napisał/a:
Czy obciaza mnie prawnie i finansowo,gdyz nie zamierzam wiecej w tej firmie pracowac?
jezeli poszedles do domu i juz sie nie pokazales to tak maja prawo ciebie obciazyc kosztami . Ale zeby nie bylo nie domowien poradze ci poszukac advokata od prawa pracy i do niego sie udac po porade . Przewaznie pierwsze 30 a 45 min sa darmowe . On ci powie co ci moze grozic i jakie masz prawa .
Watpie zeby ci ot tak sobie popuscili i jestem prawie pewna ze prawdziwy adwokat moze ci zaoszczedzic wiele problemow i czasu a i przedewszystkim pieniedzy .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Czw Maj 05, 2016 3:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group