NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ABN AMRO- Jak zrobić przelew SEPA ?
Autor Wiadomość
Sadam
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 23, 2016 5:37 am   ABN AMRO- Jak zrobić przelew SEPA ?

Cześć.
Mam konto w Abn Amro w NL. Chcę przelać pieniądze z tego konta na konto walutowe w PKO BP i je zamknąć. Do logowania używam e-dentifier2 , po zalogowaniu wybieram" Płatnośći "a następnie "Nowy przelew" lecz nie wiem gdzie wpisać nr BIC. Mógłby mi ktoś napisać krok po kroku jak wykonać przelew SEPA ? Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony przez Sadam Pon Maj 23, 2016 5:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pon Maj 23, 2016 2:56 pm   

W Amro nie trzeba wpisywać BIG kodu przelewając pieniądze za granice. Nr konta musi mieć IBAN, czyli zaczynac się od PL... (w przypadku przelewu do PL)
Sprawdz tylko, czy masz w ustawieniach dopasowana opcje przelewow zagranicznych. Jeśli nie to musisz to zrobić i ok. dwie godziny później będziesz mogl przelac pieniądze.

"Betaalprofiel aanpassen
Log in in Internetbankieren en ga naar het tabblad 'Beheer'. Kies onder 'Betaalprofiel' voor 'Instellingen overboeken buitenland'. Kies de juiste rekening(en) en zet deze functie aan.
Let op! Na het wijzigen van uw betaalprofiel duurt het uit veiligheidsoverwegingen 2 uur voor u een overboeking naar het buitenland kunt doen. Wij adviseren u om uw betaalprofiel alleen aan te passen voor de periode waarin u het nodig heeft."
https://www.abnamro.nl/nl/prive/betalen/geld-overmaken/geld-overmaken-naar-het-buitenland.html
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Pon Maj 23, 2016 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group