NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XPO Logistic uwagaaa! !!!
Autor Wiadomość
zmazany
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 12
Wysłany: Nie Gru 13, 2015 1:37 am   XPO Logistic uwagaaa! !!!

Szczerze ostrzegam swoich rodaków przed pracą w centrum dystrybucji pod nazwą XPO nieuwegein pracy za grosze nie oddają nawet grosza za paliwo praca w godzinach nocnych bez żadnych dodatków ogólnie same zakazy koordynator chodzi i mówi żeby szybciej robić i nie rozmawiać obiecali zupełnie co innego a gdy człowiek upomni się o swoje grożą zwolnieniem z pracy szczerze odradzam !!!!
 
 
Santi90
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 19
Wysłany: Wto Sty 05, 2016 6:26 pm   

jaka agencja tam rekrutuje
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Śro Sty 06, 2016 3:06 pm   

E&A bodajże.

E&A zostało wyrzucone z AH Geldermalsen i poszło to XPO w Nieuwegein.
Ponoć jest bieda z nędzą 9 euro z hakiem.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 9:25 am   

Fegelein napisał/a:
bodajże.....Ponoć.


informacje warte tyle, co nic...
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
szczotek 
Poczatkujacy
xxxxx198

Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 16
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 5:34 pm   Uwaga na XPO Oss (byle ND logistic , Norbert Dentressangle)

Uwaga na firme XPO logistic (byle ND logistic lub Norbert Dentressangle) Oss , posrednicy to Otto oraz E&A .Praca przy zbieraniu zamowien. Typowy oboz pracy , jesli lubisz zapierdalac non stop , nie odzywac sie do nikogo i byc gnojonym jesli w chociaz jeden dzien nie wyrobisz normy to praca dla Ciebie . Twoja norma zalezy od zamowien , jesli masz dobre zamowienie masz norme jak nie masz pecha , przyjdzie do ciebie ktorys z polaczkow poganiaczy i bedzie cie straszyl ze niedlugo wylecisz itp. Ja wytrzymalem tam okolo czterech miesiecy, przez ten czas praktycznie nie odzywalem sie do nikogo probujac zrobic norme , lecz nie mialem zamiaru biegac jak co poniektorzy ludzie jesli mam gorsze zamowienia lub jakies problemy techniczne. Bylem regularnie straszony przez poganiaczy oraz biuro . Wyrazalem swoje niezadowolenie z tego jak traktuje sie pracownika w tej firme otwarcie , do poganiaczy oraz koordynatorow . Chce podkreslic ze mam paro letnie doswiadczenie w pracy w holandii jako orderpicker i nie zdazylo mi sie zeby pracodawca byl niezadowolony z mojej pracy .Wiekszosc ludzi w tej firmie to ludzie mlodzi i zastraszeni reszta chyba po prostu lubi byc tak traktowana . Holendrzy w tej firmie nie maja rzadnego poszanowanie dla pracownika , mamy sluchac polecen i sie nie odzywac , jesli sie buntujesz wylatujesz. Praktycznie co tydzien przez te dwa miesiace ktos sie zwalnial i przyjmowali kogos nowego, niektorzy maja dosc juz po dwoch tygodniach i sami odchodza. Ogolnie chce przestrzec ludzi ktorzy maja zamiar wyjechac do tej firmy z PL , jesli nie jestes osilkiem ktory lubi zapierdalac to bedzie to dla ciebie udreka , do tego z tego co slyszalem lokacje mieszkalne w Oss tez sa tragiczne , ogolnie nie polecam szkoda nerwow .

Ps. sorry za brak Pl znakow to przez Niemiecka klawiature
 
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 5:45 pm   

To moje pytanie jest takie: dlaczego meczyles sie tam az 4 miesiace? Nieszkoda Ci bylo nerwow, czasu i zdrowia? Chyba nikt na sile Cie tam nie trzymal?
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
xpo
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 4
Wysłany: Wto Lut 16, 2016 5:11 pm   XPO Logistics Venray

Witam serdecznie.
Dostalem propozycje pracy w XPO Logistics w Venray oraz zakwaterowania w Arcen.
Jaka atmosfera panuje w tym magazynie? Jakie tempo pracy (dzial pakowania)?
Ostatnio zmieniony przez xpo Wto Lut 16, 2016 6:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zmazany
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 12
Wysłany: Pią Lut 19, 2016 8:40 pm   

Szczerze Ci powiem a wręcz przestrzegam was wszystkich przed pracą w XPO Logistics to jeden wielki syf robią z ludźmi co chcą potrafią wysłać plan o godzinie 21 że o 4 rano masz być w pracy zero dodatków za zmiany nocne zero zwrotów kosztów podróży traktowanie ludzi jak smiecia omijajcie z daleka XPO !!
 
 
zmazany
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 12
Wysłany: Pią Lut 19, 2016 8:49 pm   

Również I ja przestrzegam przed pracą W XPO LOGISTICS nieuwegein wygląda to identycznie jak napisał kolega wyżej praca w temperaturze 3 stopnie stawka 9.42 brutto śmiech na sali :072: zero dodatków za zimno człowiek jest gnojony na każdym kroku ludzie zastraszani gdy się upomna o swoje że wyleca z pracy ciągle nie zgadzające się solarisy. .. :072: :072:
 
 
xpo
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 4
Wysłany: Pią Lut 19, 2016 8:59 pm   

Ano wlasnie. Nie skorzystalem z tej opcji ze wzgledu na lokalizacje - daleko do najwiekszych holenserskich miast a transport w NL drogi i moglyby byc trudnosci ze zbyt czestym odwiedzaniem zachodniej Holandii stamtad. Coz, ludzie maja rozne oczekiwania i cele, moze ktos do Holandii jedzie zarobic i ucieszy sie z pracy od lutego w duzej firmie.
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Sob Lut 20, 2016 12:25 am   

Zrobiłam z tego jeden temat, bo niezależnie od lokalizacji (miasta) i biura które tam rekrutuje jest to wciąż jedna i ta sama firma.
Proszę o niedublowanie tego tematu, tylko pisanie w tym jednym
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Aleksandra69 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Gru 2015
Posty: 5
Wysłany: Pią Lut 26, 2016 1:36 pm   

Dziękuję za informacje ;)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 5:27 pm   

joannajoanna napisał/a:
Witam,
mam zamiar wyjechać do pracy w XPO Venray. Czy pracowaliście tam z agencją Randstad? Jakie są wasze opinie, czy faktycznie zapewniają godziny? Czy warunki mieszkalne są ok i czy nie jest tak, że jeżeli nie ma gwarantowanych godzin to i tak zapłacą?
Potrzebuję odpowiedzi, na wyjazd będę musiała pożyczyć kasę i chciałabym nie zostać na lodzie.
 
 
Wystrugany 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 3
Wysłany: Sob Kwi 30, 2016 7:49 pm   

Cokolwiek by wam nie obiecali nie idźcie na XPO!
Jestem prscownikiem OTTO i bylem tam za "karę" na tydzien.
Powiecie co tam +2*C - da sie wytrzymać, 7 godzin? Powodzenia!
Co do 'poganiaczy' to nie wiem, nie zdążyłem doświadczyć. Ale warunki w porównaniu do AH B.V to niebo a ziemia.

Ogolnie odradzam OTTO z całego serca! Ale co niektórzy, tak jak ja, i tak nie posłuchają i pojadą na 'wycieczke'
 
 
unguided1989
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 14
Wysłany: Pią Lis 25, 2016 5:09 pm   

Pracuje w xpo przez e&a od miesiąca.
Stawka godzinowa to 9,67 brutto + dodatek na każdej zmianie 11,25℅ na każdej zmianie, nie ma dodatku za nockę.
Pracowałem wcześniej w ah Nieuwegein, jeśli chodzi o normę, tu jest podobna, tutaj zależy ona od zamówień, ktoś z doświadczeniem zrobi ja bez problemu, 380 coli na godzinę to bonus do każdej godziny 50c, 420 coli to bonus 1e do godziny.
Ogólnie nie ma czasu na pogaduszki, trzeba pracować, to racja, chociaż poganiaczy żadnych tam nie ma tak jak inni piszą.
Lepiej pracować przez adecco, ponieważ mają wyższą stawkę o 1e za te samą pracę, nie wiem jak otto.
Jeśli chodzi o wypłaty to jak się nie pracuje w niedzielę to jest średnio w porównaniu z AH, za pięć nocek z normą 420 można dostać 250e na czysto, chyba że dochodzi niedziela platna 200℅ to jest około 340.
Hotel jest w miejscowości Nisterlode, warunki nie najgorsze, kosztuje on 88e plus 3e płatny dojazd do pracy za każdy dzień, na wiekowce nie opłaca się tutaj pracować, cetle są poniżej 200e bez normy i niedzieli nawet w okolicach 150 bardziej.
Praca nie jest super, to samo co w albercie, tylko słabsze pieniądze, nie ma zmiany popołudniowej, tylko dniowki i nocki dniowki od 5-14.30, nocki 20-5 rano, adecco ma tanszy hotel o 18 euro tygodniowo co daje miesięcznie 72e oszczędności i lepsza stawkę, także przez e&a nie warto tam pracować, niestety dowiedziałem się dopiero na miejscu i jestem miesięcznie około 200e w plecy, które idzie sobie na konto agencji e&a....:/
Ostatnio zmieniony przez unguided1989 Pią Lis 25, 2016 5:18 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group